تاریخ ارسال : ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرماندار گنبدکاووس: امنیت ایران در هیچ نظام حکومتی نه قابل تکرار است و نه مثال زدنی

به گزارش سیدعلی کریمیان از گلستان، کریمی فرماندار گنبد کاووس در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح گنبدکاووس با اشاره به اینکه هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است تا مردم ایران با تلاش ها و سلحشوری های این عزیزان آشنا شوند،گفت: دشمنی ها، شیطنت ها ومخالفت ها با نظام در حوزه های مختلف را شاهد هستیم که مزدوران بی کفایت منطقه و کشورهای قدرتمند به سرکردگی آمریکا از هیچ فرصتی برای ضربه زدن به ارکان نظام غافل نشدند.
۳۳
وی با اشاره به تاریخ دشمنی این کشورها با ایران، تصریح کرد: ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس به یمن وجود رهبری، و تبعیت بی چون و چرای مردم از او دفاع مقدس را به فرصتی تبدلی کردن برای کامل شدن نظام حکومتی و اجرائی. معاون استاندار با اشاره به اینکه امروز ایران افتخار جهان اسلام است، گفت: امنیت و آرامشی که با همدلی و هماهنگی بین نیروهای دولتی، تبعیت مدیران و مردم از مقام معظم رهبری است در هیچ نظام حکومتی نه قابل تکرار می شود و نه مثال زدنی است.
۰

وی با اشاره به وظایف اصلی نیروهای نظامی مانند اقتدار،نظم، امنیت داخلی و حفظ آرامش عمومی، تصریح کرد: امروز ما شاهد هستیم که کشورهایی با بهترین امکانات و بالاترین تکنولوژی ناامنی های بسیاری متوجه آنها است و یک دهم امنیت ایران را هم ندارند.
معاون استاندار گلستان با بیان اینکه این امنیت در سایه با برکت نظام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است، افزود: امروز حفظ و صیانت از مرزها کار ساده ای نیست، گنبدکاووس ۱۴۵ کیلومتر مرز مشترک با ترکمنستان دارد که باید از نیروهای انتظامی و نظامی نسبت به حفظ امنیت مرزها نیز تقدیر و تشکر کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26400

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.