تاریخ ارسال : ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

استاندار گلستان: کربلا یک مدل انقلابی گری است

حسن صادقلو در جمع عزاداران حسینی در حسینیه سیستانی های گنبدکاووس با اشاره به اینکه جامعه بشریت برای نجات خود از جهل راهی جز اتصال به دانشگاه حسین(ع) ندارد، افزود: ما در مبارزه با باطل نیاز به دانشگاه حسین(ع) داریم و وظیفه هر مسلمانی است که معارف عاشورایی را دریابد.
به گزارش سیدعلی کریمیان خبرنگار شلمچه نیوز از گلستان، وی واقعه عاشورا را فلسفه تاریخ دانست و تصریح کرد: امام خسین(ع) حادثه عاشورا را به یک مکتب تبدیل کرده است و عاشورا به یک ویژگی تبدیل شده است و باید از این مکتب درس گرفت.
استاندار گلستان با بیان اینکه کربلا یک مدل انقلابی گری است، افزود: ما برای مبارزه با باطل نیازمند مدل انقلابی گری هستیم.

%d8%b5%d8%a7%d8%af%d9%82%d9%84%d9%88
صادقلو خطاب به عزاداران حسینی گفت: اقدامات خود را با نیت احیاء مکتب کربلا  انجام دهید، ما وظیفه داریم به معارف کربلا و عاشورایی برویم.

استاندار گلستان در ادامه با اشاره به تحریف هایی که افرادی از سر دوستی یا دشمنی برای واقعه کربلا ساخته اند، گفت: تحریف کربلا ضد واقعه کربلا است و باید با هوشیاری و آگاهی کامل از کربلا دفاع کرد، کربلا با تمام منطق هایش قابل دفاع است و ما باید معرفت خود را نسبت به این واقعه بالا ببریم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26956

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.