تاریخ ارسال : ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرمانده سپاه الغدیر : پژوهش، تحقیق و توسعه راه دستیابی به دولت کریمه اسلامی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد فرمانده سپاه الغدیر استان یزد بر نهضت نرم افزاری، پژوهش، تحقیق و توسعه  برای  دستیابی به دولت کریمه اسلامی و در نهایت ساخت و ایجاد تمدن اسلامی  تاکید کرد .

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: آنچه دین مبین اسلام داشته و غرب از ما گرفته را از طریق پژوهش پس می گیریم، گفت: اصلی ترین شاخصه این انقلاب بزرگ اسلام، ادعای آن در بازستانی این موضوع آن هم با حضور دوباره دین در عرصه اجتماع است.

سردار فتوحی افزود : سپاه پاسداران طرح نهضت نرم افزاری و تولید علم آن هم از سوی مقام معظم رهبری را در همین راستا و در جهت تولید بهینه ساختارهای مورد نیاز دولت اسلامی، مطرح و پیگیری می کند.

وی اشاره کرد : محصول نهایی نهضت تولید، نوعی از الگوی عمل گرایانه و کارشناسانه است که توان تصمیم گیری، تصمیم سازی و اجرا را در ارتباط با موضوعات مختلف اجتماعی و در سطوح مختلف بالا برده و امکان برنامه‌ریزی را از انقلاب اسلامی فراهم می سازد.
سردار فتوحی افزود: از این رو نهضت نرم افزاری، پژوهش، تحقیق و توسعه باید راه دستیابی به دولت کریمه اسلامی و در نهایت ساخت و ایجاد تمدن اسلامی باشد که در این زمینه تفکر بسیجی و پیروی از قرآن و عترت لازمه پیشرفت است.
وی  گفت : دست‌اندرکاران پژوهش باید با یاس پراکنی به ویژه در محیطهای علمی مبارزه کرده و علم را از حالت تقلیدی و ترجمه ای آن هم از فرهنگ غربی خارج کنند و در تمام محیط‌های دانشگاهی و دانشجویی از جنبش نرم افزاری حمایت و آن را به مرحله باور برسانند.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت پژوهشگران باید پژوهش‌های نو، ماندگار و جهانی از خود به جا گذارند و بتوانند با کوته فکری‌هایی که بیان می‌کنند نباید از دنیا عقب بمانیم مقابله کرد و تقلید لازم است ما باید این دیدگاه را کنار بزنیم.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34609

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.