تاریخ ارسال : ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۸:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرمانده “ناتوی عربی” اسرائیل و ژاندارم آن آمریکا است/ سپاه پاسداران رکن قدرت نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، حجت‌الاسلام مهدی یوسفان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آران و بیدگل ضمن اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در خطبه‌های نماز عید فطر اظهار داشت: وقایع و فجایع اسف‌باری در یمن اتفاق می‌افتد و پاره‌ای از ظلم‌ها و جنایت‌ها ملت‌های مسلمان توسط کشوری که خود را رهبر امت اسلامی می داند، رخ می‌دهد.

امام جمعه موقت آران و بیدگل با بیان اینکه علت اصلی مصیبت‌ها علیه مسلمانان تفرقه است، افزود: کار اصلی امام راحل وحدت میان مسلمانان است و در صورت وحدت ملت ایران هشت سال در برابر تمامی کشورها ایستادگی کرد و پیروز شد و انواع وحدت‌ها را پشت سر گذاشت و علت پیروزی وحدت بود.

یوسفان ضمن اشاره به انواع تفرقه خاطرنشان کرد: آینده درخشان در منطقه ما در سایه وحدت رخ می‌دهد و اختلاف نظرها باعث دید وسیع‌تر می‌شود اما به محض تبدیل شدن به تفرقه موجب نابودی می‌شود در حالی که ایران دارای منابع متعددی است و می‌توان از این منابع در پیشرفت کشور استفاده کرد.

وی ضمن اشاره به هفته قوه قضائیه و عرض تبریک به این مجموعه تصریح کرد: لازم است علاوه بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها دقت عمل در رسیدگی به پرونده‌ها نیز اعمال شود و نقص در بخشی باعث عقب افتادگی در کل بخش می‌شود.

سپاه پاسداران رکن قدرت نظام جمهوری اسلامی است

حجت الاسلام مهدی سلیمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشهد اردهال کاشان ضمن اشاره به غبارروبی مضجع علی بن باقر (ع) و تجلیل از دست‌اندرکاران آیین جزءخوانی در این آستان اظهار داشت: این جزءخوانی باید حفظ شود و از پتانسیل، معنویت و نورانیت آستان علی بن باقر (ع) بیشتر استفاده شود.

امام جمعه مشهد اردهال کاشان با بیان اینکه لازم است قبرستان مشهد اردهال کاشان ساماندهی شود، افزود: دوشنبه هفته آینده، ۱۲ تیر سالروز تخریب بقیع است و عامل این جریان آل سعود است.

سلیمانی ضمن اشاره به سالروز سرنگونی هواپیمای جمهوری اسلامی توسط آمریکا در سال ۱۳۶۷ و شهادت ۲۹۰ نفر از هموطنان خاطرنشان کرد: این جنایت نشان دهنده حقوق بشر مورد حمایت آمریکا است و امروز نیز با ایجاد داعش به جان مسلمانان افتاده و تروریست‌ها و جنایتکاران را تقسیم بندی کرده است.

وی ضمن اشاره به اعترافات نخست وزیر قطر تصریح کرد: آمریکا نوکر می‌خواهد و فرمانده ناتوی عربی، اسرائیل و ژاندارم آن آمریکا است و تاکید می‌کنند باید علیه ایران از هیچ اقدامی دریغ نکنند و پس از پاکسازی موصل از داعش سعی دارند سوریه تا حداقل یک سال آینده نتواند روی پا بایستد.

امام جمعه مشهد اردهال کاشان با بیان اینکه سپاه پاسداران رکن قدرت نظام جمهوری اسلامی است، بیان کرد: امید است دشمنان هر آنچه که علیه ملت ایران در نظر دارند به گور ببرند.

آتش به اختیار به معنای انجام کار فرهنگی خود جوش است

حجت الاسلام محمدرضا نجفی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ابوزیدآباد ضمن اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در عید سعید فطر اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس نمونه‌ای افتخارآفرین از وحدت مسلمانان است و وحدت بدین معنی است که ملت مسلمان و روزه‌دار در آخرین جمعه ماه رمضان به خیابان‌ها می‌آیند و با فلسطینیان ابراز همدردی می‌کنند.

نجفی خاطرنشان کرد: روزه داری در روزهای گرم و حضور جوانان در محافل نورانی قرآن و مذهبی، برگزاری افطاری ساده و کمک به زندانیان غیر عمد و تامین مایحتاج نیازمندان از نشانه‌های فضای معنوی و اهتزار روحی در جامعه است و باید این ذخایر معنوی را قدر و حفظ کرد.

وی تصریح کرد: آتش به اختیار به معنی کار فرهنگی خود جوش بوده و به معنای ایجاد هرج و مرج نیست در حالی که باید بیش از پیش در جهت آرام‌کردن فضای جامعه تلاش کرد تا خط و مشی به دشمنان ندهیم.

سقوط هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکا حقوق بشر آمریکایی را افشا کرد

حجت‌الاسلام عباس نصیری در خطبه‌های این هفته سفید شهر با بیان اینکه آمریکا به بهانه‌های مختلف از جمله حمله شیمیایی قصد حمله به کشورها از جمله سوریه را دارد، خاطرنشان کرد: سالروز حمله به هواییمای ایرانی سالروز افشای حقوق بشر آمریکایی است و فرمانده این ناو تشویق شده و مدال افتخار دریافت کرد.

وی ضمن اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در خطبه‌های عید سعید فطر تصریح کرد: آتش به اختیار در حوزه فرهنگی به معنای کار خود جوش است و صاحبان فکر باید وارد عرصه عمل شده و از دیگران انتظار ورود و عرصه را نداشته باشند و آتش به اختیار به معنای بی قانوی و هرج و مرج نیست.

امام جمعه سفیدشهر با بیان اینکه نیروهای انقلاب باید بیش از پیش مراقب باشند، ابراز داشت: لازم است مسئولان و نیروهای انقلاب بیش از پیش توجه کنند تا دشمن از ما سوء استفاده نکند و به همین جهت امروز تخریب افراد نادرست است و اعضای شورای شهر نیز باید در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55082

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.