تاریخ ارسال : ۰۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرمان حضور مرد خاکستری!

به گزارش شلمچه نیوز، «روزنامه آرمان» در گزارشی با عنوان« فرمان حضور مرد خاکستری!» می نویسد:« حتی با سخت‌ترین پاک‌‌کننده‌ها هم نام او از عرصه تاریخ سیاسی ایران پاک شدنی نیست. نام او در اتفاقات مهم کشور ثبت شده و نمی‌توان منکر نقش‌آفرینی‌های او شد. سخن از آیت‌ا… موسوی خوئینی‌ها است؛ همان یار امام در عرصه انقلاب که فداکاری و تدابیرش را حتی مخالفانش هم نمی‌توانند نادیده بگیرند و امروز هم سکوت او باز برای آرامش است و دوری از حاشیه‌آفرینی‌های تندروها اما به نظر می‌رسد

موسوی‌خوئینی‌ها تصمیم جدیدی در سر دارد و بر اساس همان شناختی که او را به سمت دیده نشدن در سال‌های اخیر سوق داد، اکنون می‌خواهد دیده شود البته او قصدی برای نشستن بر کرسی‌های قدرت ندارد و سودای کاندیداتوری هم در کنار نام او جایگاهی ندارد.

در شب‌های تاسوعا و عاشورای حسینی تصاویر حضور او در مراسم‌های عزاداری منتشر شد که در کنار دیگر بزرگان اصلاحات به گفت‌وگو مشغول است؛ موسوی خوئینی‌ها در سال‌های قبل هم در مراسم عزاداری حضور داشت اما رویکرد و برنامه‌ریزی او به نحوی بود که کمتر در تصاویر دیده شود که این حساسیت امسال وجود نداشت و حتی از خبرنگاران هم دوری نکرد بلکه با روی گشاده به احوالپرسی آنان پاسخ می‌داد اما از پاسخ به سوالاتشان عذرخواهی می‌کرد.

اگر موسوی خوئینی‌ها در عرصه سیاست‌ورزی حضور علنی ندارد اما در تشکیلات خود فعال است چنانکه محمد مقدم عضو مجمع روحانیون می‌گوید: «ایشان دبیرکل مجمع روحانیون هستند و به عنوان رکن اصیل مجمع روحانیون و به هر حال در تمام جلسات به صورت منضبط حضور دارند و جایگاه آقای موسوی خوئینی‌ها برای همه اعضای مجمع جایگاه رفیعی است و چنین جایگاهی مطمئنا تاثیرگذار خواهد بود.»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4095

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.