تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرهنگ و روحیه انقلابی‌گری در بین دانش‌آموزان ترویج شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سرهنگ دوم پاسدار محرم پوررحمان پیش از ظهر امروز در مراسم گشایش نمایشگاه شهدا بمناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی در محل مسجد جامع گیوی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و لزوم آشنایی دانش‌آموزان با ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی نیاز است که فرهنگ و روحیه انقلابی‌گری در بین دانش‌آموزان به طور همه‌جانبه ترویج یابد.

وی افزود: دانش‌آموزان باید بدانند تهدیدات دشمنان با چه هدف و منظوری در نظر گرفته شده است و اگر خون شهدای پاک والامقام کشورمان نبود امنیت و اقتدار کنونی در کشورمان حاکم نمی‌شد که در حقیقت برگزاری نمایشگاه‌های دوران دفاع مقدس و شهدا برای آشنایی بهتر با این اهداف و آرمان‌های مقدس است.

فرمانده سپاه کوثر گفت: اگر دانش‌آموزان درک درستی در این زمینه به دست آورند و دستاوردهای شهدای والامقام را از نزدیک ببینند به طور حتم متوجه می‌شوند که خود آن‌ها نیز می‌توانند تا چه اندازه برای کشور افتخارآفرین باشند چرا که شهدای والامقام کشورمان با شرایط سخت و در وسط خون و آتش این دستاوردها را به دست آورده‌اند.

پوررحمان بیان کرد: نیاز است شرایط لازم به ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی برای دانش‌آموزان فراهم شود تا دانش‌آموزانی که جنگ را تاکنون ندیده‌اند با تماشای این صحنه‌ها و عکس‌ها با حال و هوای جنگ و جبهه و شهدا بیشتر آشنا شوند و از رشادت‌ها و فداکاری‌های انجام یافته در هشت سال دفاع مقدس غافل نمانند.

وی تصریح کرد: دانش‌آموزان باید بدانند که هم‌اکنون نوبت آن‌ها است و باید پا در مسیر شهدای والامقام بگذارند و به طرق متعدد در راستای حفظ و انسجام نظام اسلامی تلاش کنند و هوشیاری و آگاهی و سطح علمی خود را روز به روز افزایش دهند تا تفکرات استکبار جهانی به یاس و ناامیدی تبدیل شود.

فرمانده سپاه کوثر بیان کرد: دانش‌آموزان باید به این مسئله واقف باشند که جاهلیت مدرن، تقلید از غربی‌ها، انحراف در فضای مجازی، از یاد بردن افکار و رفتار شهدا، لباس‌های غربی، رمالی و درویشی در شان ما نیست و ما دین اسلامی داریم و مذهب و مکتب ما قرآنی و حسینی است که به آن افتخار می‌کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72357

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.