تاریخ ارسال : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فروزنده:نامه رهبری حقیقت های بسیاری رابرای جوانان غربی معلوم کرد

وی تاکید کرد: برداشت مردم غرب از دین همان چیزی هست که در مسیحیت کلیسایی قرار گرفته و علت شده روحیه ضد دینی در آنان شکل گیرد، از این رو نامه مقام معظم رهبری در آن برهه حقیقت های بسیاری را برای آنان معلوم کرد. 

  سخنگوی جمعیت ایثارگران افزود: حقیقتی که وجود دارد این هست که یک فطرت دین باوری در همه آدم ها بخصوص جوانان ها بصورت پررنگ وجود دارد، از این رو اگر اشخاص در هر جای دنیا با فرهنگ اسلامی بخصوص فرهنگی که در ایران با قرائت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری طرح شده هست، آشنا گردند قطعا تاثیر گرفته و به این حقیقت مذهبی خواهند ملحق شد. 

  فروزنده تاکید کرد: مقام معظم رهبری با هوشمندی شان، احتیاج جوانان اروپایی به آشنایی با دین را فهم کرده و دریچه تازهی را به روی آنان باز کردند.   

  

   سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی اظهار کرد: نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپایی جوابی روشن و صریح به احتیاج جوانان این نقطه از جهان بود.

فروزنده با اظهار اینکه نامه رهبر معظم انقلاب توانست پشت پرده سیاست دیگرستیزی که امروز بر علیه اسلام و مسلمین شکل گرفته را افشا کند اظهار کرد: در غرب امپراتوری رسانه ای وجود دارد و نمی گذارد مردم با حقیقت ها آشنا گردند، از این رو طبعا نگارش این نامه یک حرکت و تیری در تاریکی بود که تاثیرات بسیاری داشت.  

این نامه نقطه شروعی برای کسانی می باشد که حجم و زمینه هدایت را دارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77259

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.