تاریخ ارسال : ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فضای سایبری مکانی برای انتقام گیری شخصی شده هست/سینمای گیشه ای فحش به شعور بیننده هست

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون که سال گذشته توانست با حضور در فیلم “رگ خواب” به کارگردانی “حمید موهبت الله” موفقیت‌های بسیاری را بدست آورد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درخصوص حضور بار دیگر خود در جشنواره فجر سال کنونی عنوان کرد: سال کنونی در فیلم “کروکودیل” به کارگردانی “مسعود تکاور” کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون که سال گذشته توانست با حضور در فیلم “رگ خواب” به کارگردانی “حمید موهبت الله” موفقیت‌های بسیاری را بدست آورد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درخصوص حضور بار دیگر خود در جشنواره فجر سال کنونی عنوان کرد: سال کنونی در فیلم “کروکودیل” به کارگردانی “مسعود تکاور” به ایفای نقش پرداختم و تا آنجا که می‌دانم فیلم حضور در فجر ارسال شده هست.

قسمتی از یک اتقاق خوب به من بازیگر مرتبط هست اما بخش دیگر به فیلمسازان منسوب هست که چه طور اثری را تولید کرده و کدام بازیگران را برای آن اثر انتخاب نمایند.

کوروش تهامی

بازیگر فیلم “رگ خواب” بازیگر فیلم “رگ خواب” با تاکید بر فضای متشنج فضای سایبری اضافه کرد: حقیقت امر بسرعت و مقطعی نمی توان با مشکلات فضای سایبری مواجه گردید. متاسفانه فضای سایبری به سمتی رفته که تنها به مسائل و بخش های منفی هر رخدادی می پردازد.

وی بیان نظر در مورد تمامی مسائل را غلط قرائت کرد و اهتمام کرد: متاسفانه بعضی اشخاص من جمله هنرمندان بدون این که هیچگونه شناختی نسبت به آن شخص یا مسئله دارا باشند در فضای سایبری بیان نظر می کنند.

بازیگر فیلم “به رنگ ارغوان” بازیگر فیلم “به رنگ ارغوان” دنبال کرد: هنوز شناخت درستی نسبت به فضای سایبری وجود ندارد و انگار همه قصد دارند صرفاً در این فضا از هم انتقام دریافت کنند. من تمام تلاشم بر این بوده که در این سال ها جز در مسائلی که نسبت به آنان آگاهی ندارم دیدگاهی را عرضه ندهم اما این نوع نگاه چندان همه گیر نیست.

آنچه اکثر از جشنواره و پاداش ارزشمند هست نوع آثاری هست که در سینمای ایران تولید می گردد چون همه نگاه کردند که سال گذشته با فیلم تمجید برانگیزی چون رگ خواب چه برخوردهایی گردید.

کوروش تهامی

بازیگر فیلم “بی خداحافظی” بازیگر فیلم “بی خداحافظی” وضع سینمای گیشه زده را نامناسب قرائت کرد دنبال کرد: متاسفانه این روزها همه چیز سینما به گیشه و فروش ختم می گردد. این نوع نگاه به سینما فحش به شعور بیننده هست و متاسف هستم که سینمای ما با چنین آثار کمدی و سطحی مواجه شده هست.

بعنوان مثال رگ خواب ثابت نمود که میتوان با فیلمی که مفرح و شاد نیست و تنها دو بازیگر کلیدی دارد هم بیننده را به سینما جذب کرد. این صرفاً در مورد رگ خواب نبود و سینمای شریف ما ثابت نمود که میتوان بدون اقدامات سطحی هم می گردد فروش خوبی را به ثبت رساند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81258

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.