تاریخ ارسال : ۰۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فضای غبارآلود فتنه برای دانشگاهیان تبیین شود

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جلسه مشترک مسئولان دفاتر استانی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور و مسئولان بسیج دانشجویی با حضور حجت الاسلام محمدیان برگزار شد.

 

حجت الاسلام محمدیان در جلسه مشترک مسئولان استانی نهاد رهبری در دانشگاهها و مسئولان بسیج دانشجویی کشور که صبح امروز در سالن اجتماعات نهاد مرکز برگزار شد، گفت: نقش دانشگاه در مقابله با کودتای نرم سال ۸۸ مهم بود.

 

وی در ادامه با اشاره به اقدامات فتنه گران علیه نظام تاکید کرد: فعالان فتنه چه آگاهانه و چه نا آگاهانه نگاهشان به دانشگاه بود؛ فتنه گران و آشوب گران گمان می کردند دانشگاهیان با آنها هماهنگ هستند و طبق اسناد موجود امید فتنه گران به دانشگاه بود که در ۱۶ آذر برنامه ریزی کرده بودند که از دانشگاه به خیابان ها بریزند اما دیده شد که دانشگاه به مقابله با آنها پرداخت.

 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تاکید کرد: باید فضای غبار آلود فتنه برای دانشجویان و دانشگاهیان تبیین شود.

 

حجت الاسلام محمدیان با اشاره به اقتدار ایران در منطقه افزود: اقتدار ایران مشخص شده است و ان شا الله در کل دنیا هم مشخص خواهد شد.

 

وی ضمن اشاره به اینکه رهبر انقلاب با دیدن بسیجیان روی شان شکفته می شود عنوان کرد: بخش اعظم فعالیت های دانشجویی در ۱۳ آبان و ۱۶ آذر امسال محصول فعالیت بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها بود که گزارش آن را خدمت مقام معظم رهبری ارائه دادیم.

 

همچنین در این جلسه مسئولان بسیج دانشجویی کل کشور نظرات و ایده ها ی خود را در خضوض مسائل فرهنگی و سیاسی دانشگاه مطرح کردند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35224

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.