تاریخ ارسال : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۱:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فعالیت مضاعف سپاه برای محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در دورود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  خبرگزاری مهر به نقل از ارتباطات عمومی سپاه لرستان، سردار مرتضی کشکولی روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت و معارفه فرمانده جدید سپاه شهرستان دورود، با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی و ادامه یافتن جنگ سخت در منطقه اضافه کرد: در جنگ سخت و نرم برنده بودیم چون که جمهوری اسلامی قدرت نرمی را تولید کرده و بیشتر از ۳۰ سال هست جنگ سخت جهان را تحت شعاع قرار داده و برتری ما در اثر عملکرد قدرت نرم و خون شهدا بوده هست.

هجوم ائتلاف آمریکایی نتوانست ابایی در دل ملت سوریه ایجاد کند

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه شبکه انقلابیون مجاهد و رزمنده که از رزمندگان عراق، سوریه، لبنان و فلسطین در منطقه ایجادشده، شبکه بی نظیری هست؛ اضافه کرد: دشمن نتوانست از شکست داعش جلوگیری کند و انقلاب اسلامی نیز با ظرفیتی که تولید کرده علت شکست دشمن در  عرصه میدانی و راهبردی گردید.

حجم های اقتصادی و گردشگری دورود باید به کار گرفته گردد

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه شهرستان دورود از استعداد ها و حجم های بی نظیری بهره مند هست، عنوان نمود: ان شاءالله سپاه با کمک آحاد مردم اهتمام در رفع کردن مشکلات این شهرستان دارد به چه سبب که دورود سرزمین مردان بزرگی بوده هست.

.. همگی یک مجال برای این شهرستان می باشند.

وی بیان کرد: سپاه نگاه مخصوصی به شهرستان دورود دارد و باید مساجد، محور های مذهبی و… زیادتر تقویت و علاوه بر این جذب جوانان با برنامه های فرهنگی، تقویتی، ورزشی و اشتغال زایی در دستور کار سپاه قرار گیرد؛ علاوه بر این برنامه های محرومیت زدایی در این شهرستان در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ادامه داد: در زمان جنگ منحصرا دو شهر در استان هرکدام ۲ گردان داشته اند، کوهدشت و دورود که گردان «محرم» و «کربلا» را داشتند و مخصوصاً گردان «محرم» خصوصیات چون سخت کوشی، صلابت و… داشت، که هیچ گردان دیگری نداشت.

اجرای برنامه های اشتغال زایی و توسعه جایگاه ها فرهنگی

سردار کشکولی به معرفی فرمانده جدید سپاه ناحیه دورود اشاره نمود و ادامه داد: پاسدار «کریم زینی وند» با کارنامه درخشان خود در سپاه و با انجام فعالیت های ارزشی را به عنوان فرمانده جدید سپاه دورود معرفی می کنم و وی باید با تقویت جنبه های فرهنگی، ورزشی، تربیتی، ساخت وساز در محلات ضعیف و توجه به محرومین در این شهرستان فعالیت نمایند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=96077

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.