تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۸:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فقیهه سلطانی به سراغ کارگردانی تئاتر رفت

فقیهه سلطانی، بازیگر در گفتگو با خبرنگارحوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص فعالیت‌های این روز هایش و علت دوری از سینما گفت: تئاتر خاستگاه من است و از تئاتر وارد عرصه بازیگری شدم، اما اگر در سینما کم کارم به این دلیل است که پیشنهاد خوبی ندارم.

وی ادامه داد: دوست دارم کارگردانی را هم تجربه کنم و اتفاقا منتظرم که سالن بگیرم تا تئاتری را که نمایشنامه‌اش هم آماده است، کارگردانی کنم.
سلطانی در خصوص فضای نمایشنامه‌ای که قصد کارگردانی‌اش را دارد، گفت: فیلمنامه‌ام درباره جوانان امروز است.
وی بیان کرد: فیلم نامه خوب واقعا خیلی کم و اندک است، البته می‌توان گفت که شاید نقش خوبی به من پیشنهاد نمی‌شود و اگر نقش خوبی باشد حتما استقبال کرده و بازی می‌کنم.
سلطانی درخصوص علاقه مندی‌اش به ایفای نقش‌های مختلف اظهار داشت: نقش‌های زیادی است که تا کنون بازیشان نکردم و برای مثال نقشم در همین کاری که اکنون اجرا می‌کنم، کاملا متفاوت است و تا کنون در زندگی‌ام چنین نقشی را ایفا نکرده‌ام. من همیشه از نقش‌های خاص استقبال می کنم.
این بازیگر در خصوص تفاوت جنس بازی در فیلم‌های سکانس_پلان با فیلم‌هایی که فرمی عادی دارند، گفت: بازی در این گونه فیلم‌ها سخت تر است و به تمرکز بیشتر نیاز دارد. به طور کلی اگر یک لحظه غفلت کنی، تمام فیلم از دست رفته و حاصل زحمت همه بر باد می رود و از این جهت سخت تر است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28714

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.