تاریخ ارسال : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۵۷ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فهرست خرابکاری های دولت احمدی نژاد منتشر شد!

اما به واقع چه شده است که دولت وقت اینچنین پرده دری کرده و حتی از دروغگویی نیز ابایی ندارد، این همه کینه و عداوت از چه رو است؟!

به گزارش شلمچه نیوز، اولین شماره ویژه نامه “میدان ۷۲” با موضوع بررسی اقدامات اجرایی دولت های نهم و دهم منتشر شد.

در سرمقاله این ویژه نامه با عنوان “مقصر بزرگ” می خوانیم:

چندین سال از پایان دولت دهم می گذرد و حالا دیگر دولت یازدهم در سراشیبی پایان دوره خود به سر می برد، اما هنوز هم که هنوز است، دست از سیاه نمایی علیه دستاورد های دولت مهر و عدالت بر نمی دارد، در  تمامی این ایام روزی نبوده است که تخریب و لجن مالی شان علیه دولت و پرچمدار آن متوقف شود، آن هم در حالی که سکوت معنا دار دکتر احمدی نژاد همچنان استمرار یافته است!

اما به واقع چه شده است که دولت وقت اینچنین پرده دری کرده و حتی از دروغگویی نیز ابایی ندارد، این همه کینه و عداوت از چه رو است؟!

نگارنده این سطور معتقد است، دولت آقای روحانی که با سیاست بستن با کدخدا (بخوانید امریکا) وعده بنز سواری به ملت ایران و حل تمامی معضلات در ۱۰۰ روز را می داد،اما حالا بعد از ۱ هزار روز  در باتلاق ناکارآمدی اسیر است و چاره ای جر فرافکنی آلوده به دروغ؛ و تهمت به گذشتگان ندارد. در این میان چاره ای ندارند جز آنکه دولت گذشته را زیر صفر، ارزش گذاری کنند تا بدین ترتیب نمره صفر آقایان رشد محسوب شود!

علاوه بر اختلافات سیاسی، تلاش گسترده امپراطوری رسانه ای متکی بر پول های کثیف، می کوشد تا گفتمان برآمده از انقلاب را ناکارآمد، ضعیف و خطرناک جلوه دهد. می کوشند اینگونه تلقین کنند که حمایت از انقلاب اسلامی و جریان حامی آرمان ها به معنی وقوع جنگ است، حال آنکه در دوران دولت نهم و دهم که به تعبیر رهبری عزیز، دولت پرچم دار ارزش های انقلابی بود؛ هنوز یادمان نرفته است که در دولت آقای خاتمی به عنوان محور شرارت شناخته شدیم، لیکن به مدد اقتدار دولت و ملت به جایگاهی رسیدیم که اوباما رسما درخواست مذاکره  داد و بوش نیز از مواضع جنگجویانه خود عقب نشست و آن را منتسب به اشتباه رسانه ای کرد. با این تفسیر آیا قدرت یافتن جریان انقلابی امنیت را به ارمغان می آورد یا نا امنی و جنگ را؛ آیا درخواست امریکایی ها برای مذاکره در خصوص توان نظامی کشور در برجام های بعدی حکایت از تضعیف کشور دارد یا قدرت آن؛ آیا تهدید ایران به اینکه گزینه نظامی همچنان روی میز است حکایت از چه دارد؟! شرایط ایران چه بود و چه شد !حالا اوباما گویا با مستعمره دست چند خود سخن می گوید.

باید همگان بدانند،  دولت انقلابی، ضد مذاکره نیست، ضد صلح نیست، بلکه دولت ضد ذلت است!

از سوی دیگر می خواهند اینگونه جا بیندازند که انقلابیون، فقر را در جامعه توزیع می کنند!  اینجا است که باید آمار سخن بگوید، با مقایسه دوران های مختلف اثبات می شود که درآمد سرانه ملی در کدام دولت ها  رشد یافت یا کاهش یافت.توسعه رفاه در بین مردم را در دولت نهم و دهم، آیا می توان کتمان کرد؟!

اما دولتی که با اعتماد مردم به عنوان دولت ضد فساد و مبارزه با ویژه خواری،با پدیده شوم فساد یقه سفید ها مبارزه کرد، منفور بسیاری از آقایان و فرزندانشان و برادرنشان شد، اما در عوض با اعتماد بی نظیر مردم مواجه شد. و از همین رو مورد آماج تهمت و دروغگویی ها قرار گرفت، می خواهند دولت نهم و دهم را فاسد معرفی کنند؛ یقین داشته باشید تا امروز  اگر حتی ۱ برگ سند از تخلف شخص دکتراحمدی نژاد وجود داشت، قوه قهریه سیاست زده که رسما مدیران ارشدش با لسان خود اعتراف به داشتن موضع با شخص رئیس جمهور سابق می کنند، در شدت برخورد هیچ تردیدی به خود راه نمی دادند. نمی توان کتمان کرد که در مسیر پرونده سازی، بسیاری را دستگیر کردند و وقتی فهمیدند هیچ تخلفی در کار نبوده بی سر و صدا آزادشان کردند؛ اسم ها بماند برای بعد…

اما برخی از مواردی که به عنوان اختلاس بزرگ نظیر خسروی  و ۳ هزار میلیارد معرفی کردند، معوقات بانکی یا تخلفات یک شعبه بانک خصوصی  بوده است که با سیاسی کردن موضوع ، آبرو نظام و انقلاب را به بازی گرفتند، باید تاکید داشت که در آن لیست ۳۱۰ نفری  که توسط دولت به قوه قضائیه ارائه شد، بسیاری از اسامی این افراد و البته برخی دیگر نیز وجود داشت که البته زورشان گویا به آنها نمی رسید. اما پرونده رحیمی چه بود، در بدبینانه ترین حالت ،پرونده برای همکاری با مسئولان مجلس و ستاد اصولگرایان شکل گرفته بود که به قبل از ورود ایشان به دولت باز می گشت؛ هرچند که در آن پرونده حرف های بسیاری مسکوت ماند و رحیمی مظلوم واقع شد…

لذا باید همگان بدانند که شخص دکتر محمود احمدی نژاد جدی ترین فرد در مبارزه با فساد  در کشور است.

آنانی که شریان حیاتشان به نبود مردان عدالت گره می خورد، نمی خواهند حرف حق به مردم برسد، به عنوان مثال در استقبال بی نظیر مردم آمل، کوشیدند با تمام ابزار های رسانه ای خود مسئله را منحرف کنند، از ضرب و تقسیم  فضای مصلی تا حاشیه سازی های دروغین دیگر، آنان هدفی ندارند جز انکه اصل حرف گم شود.

لذا بر ما واجب است که در حاشیه ها وارد نشویم، به اصل مباحث بپردازیم و از ظرفیت مردم در انتشار اخبار بهره ببریم. انقلاب برای یک خانواده و یا چند خانواده نیست، برای تمام ملت است، اگر مردم بدانند که انقلاب چه می خواست و چه شدیم و چرا  عده ای  انقلاب را ملک خود می دانند؛ یقین کنید بساط زورگویان و تمامیت خواهان برچیده خواهد شد.

برجام به امضا رسیده است و دولت تا فرود خود یک سال زمان دارد، با این وجود رسانه های دولتی بیش از دیگران در انتخاباتی کردن فضا حریص هستند! امروز زمان پاسخگویی عملکرد  دولت است، نه ورود زودهنگام به فضای انتخاباتی؛ دولت بد نیست پاسخگو باشد که چه  اقدامات مثبتی به وقوع پیوسته که بعد از ۳ سال هنوز پروژه های یکبار افتتاح شده  در دولت قبل را برای رزومه سازی، مجددا افتتاح می کنند؟!

از سوی دیگر می خواهند این مسئله را تثبیت کنند که  دولت قبل عمق نداشت، عوام زده  و پوپولیستی اقدام می کرد، اینگونه استقرا گرفتن و صدور رای، منطق پذیر نیست و حکایت از شارلاتانیسم تبلیغاتی است، اما می توان در تکاتک موارد پاسخ های مبتنی بر عقلانیت و علم و آمار ارائه داد!

امروز برای تک تک ما باید روشن شود که سکوت دکتر به خود ایشان مربوط است و همه ما موظف به روشنگری هستیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16180

برچسب ها:
, ,


  • ناشناس ۱۳۹۵-۱۰-۲۶ - ۱۴:۵۶ - پاسخ دادن

    درود بر دولت تدبیر و امید

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.