تاریخ ارسال : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فوت ۱۱ نفردرکردستان براثر گازگرفتگی/ رشد ۱۲.۹ درصدی معاینات اجساد

غلامرضا همایون پور در مصاحبه با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه معاینات اجساد در جایگاه ها پزشکی قانونی استان در ۹ ماهه سال کنونی نسبت به مدت همانند آن در سال گذشته ۱۲.۹ ۹ درصد رشد داشته هست، گفت: فوت متاثر از حوادث کار دراستان دراین۹ ماهه نسبت به مدت همانند آن در سال ۹۵، ۲۵ درصد کاهش داشته هست.

وی با بیان اینکه در۹ ماهه امسال  ۸هزار و ۱۸۱ نفر به سبب نزاع به جایگاه ها پزشکی قانونی استان مراجعه کردند، عنوان نمود: این تعداد نسبت به  ۸هزار و  ۱۴۴نفر مدت همانند پارسال رشد ۴ درصدی داشته هست

وی دنبال کرد: از کل مراجعه کنندگان ۹ ماهه سال کنونی ۵ هزار و  ۹۸۳نفر مرد و ۲ هزار و  ۱۹۸نفر دیگر زن بودند این در حالی هست که از کل مراجعه کنندگان ۹ ماهه سال قبل۵  هزار و  ۹۲۸ نفر مرد و ۲ هزار و ۲۱۶ نفر دیگر زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی کردستان از فوت ۱۱ نفر دراستان براثر گازگرفتگی در ۹ ماهه سال کنونی اطلاع داد و گفت: ۲ نفر زن و ۹ نفر مرد دراستان دراین مدت براثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند که این تعداد نسبت به مدت همانند آن در سال گذشته تحولی نکرده هست.

همایون پور افزود: در این مدت ۷ مرد هم براثر برق گرفتگی جان خود را ازدست دادند که این تعداد نسبت به ۹ ماهه سال گذشته ۴۰ درصد رشد داشته هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84481

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.