تاریخ ارسال : ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فولاد مبارکه درصدد خرید سهام تأمین اجتماعی در ذوب آهن هست

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با بیان اینکه صاحب ۵۲ درصد از ذوب‌آهن اصفهان سازمان تأمین اجتماعی است، گفت: این سازمان متمایل است که قسمت خود را بفروشد.

وی در جواب به این سئوال که آیا قرارداد رسمی برای خرید سهام ۵۲ درصدی سازمان تأمین اجتماعی در ذوب‌آهن با مجتمع فولادمبارکه اصفهان منعقد شده است، اضافه کرد: مجتمع فولادمبارکه اصفهان در ظاهر پذیرفته‌ است، اما تاحالا هیچ‌گونه قراردادی به امضا نرسیده و در حال ارزیابی و قیمت‌گذاری می باشند تا به نتیجه های واگذاری و فروش برسند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی حول اینکه سهام‌داران دیگری هم در شرکت ذوب‌آهن اصفهان سهام دارند، گفته بود: هر مجتمع و شرکتی که درصدد خرید سهام ۵۲ درصدی سازمان تأمین اجتماعی باشد به اندازه‌ای که سهام‌دار می‌شود به همان اندازه بدهی‌های شرکت ذوب‌آهن اصفهان را نیز متقبل خواهد گردید.

وی گفت: با واردات بی‌رویه آهن‌آلات همانند داخلی از خارج، نبود خریدار و انباشت تولیدات ذوب‌آهن در کارخانه، شرکت ذوب‌آهن اصفهان ۶ هزار میلیارد تومان به بانک‌ها، سازمان تأمین اجتماعی، سازمان مالیاتی و کارکنان خود بدهکار است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84075

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.