تاریخ ارسال : ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فیش حقوقی ۱۶۰۰ مدیر روی میز دادستان

دادستان کل کشور با بیان اینکه ریشه همه حرام‌خوری‌ها، خیانت‌ها و ظلم‌هایی که به بشر می‌شود در بی‌اعتقادی است، گفت: اگر کسی ایمان داشته باشد هرگز به حقوق دیگران و اموال بیت‌المال تجاوز نمی‌کند.

به گزارش شلمچه نیوز, حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امنیتی دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: تقدیر و تشکر از زحمات همکاران قطعاً شکر نعمت الهی است که در مسیر خدمت به مردم، نظام جمهوری اسلامی ایران و شهدای عزیز و ولایت امر در تلاش هستند و انجام وظیفه می‌کنند.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بحث حقوق‌های نجومی گفت: در کارگروهی که به منظور بررسی فیش‌های حقوقی مقرر گردیده به صورت جدی پیگیر هستیم. لیست‌های مختلفی از دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و… دریافت کردیم. لیست هزار و ۶۰۰ نفره‌ای گرفته‌ایم که از این افراد تعداد زیادی نیستند که حقوق آنچنانی می‌گیرند آنطور که در مسئله فیش‌های حقوقی اشاره شد مدیران ما آنقدر فاسد نیستند و در بخش قابل توجهی از حقوق‌ها مبانی قانونی و مصوباتی وجود دارد که در آن ولنگاری بوده است،
اما همین مقدار کم هم در نظام جمهوری اسلامی ایران پذیرفته نیست، چراکه نظام ما مبتنی بر مبنای دینی و قرآنی است. دادستان کل کشور در پایان یادآور شد: کارگروهی که به منظور بررسی فیش‌های حقوقی تشکیل شده، کارشان را به صورت جدی پیگیری می‌کنند، اما کار گسترده است و احتیاج است که هم مبانی قانونی و هم مصوباتی که دستگاه‌های دیگر داشته‌اند بررسی شود و آنجایی که پولی به ناحق گرفته باشند به بیت‌المال برخواهد گشت.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22537

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.