تاریخ ارسال : ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فیفا از دور دید؛ آسیا از نزدیک ندید

فیفا از دور دید؛ آسیا از نزدیک ندیدبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛این بار نیز عوامل اجرایی ما در کنفدراسیون آسیا مثل همیشه یا نبودند و یا اگر بودند بی تاثیر و منفعل عمل کردند.

تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران به دلیل اینکه ما نماینده ای در برترین های آسیا نداریم این مراسم را تحریم کرد و همین تحریم کافی بود تا کنفدراسیون آسیا به جبرانش بلای گل گل آلود را بر سر تیم ملی ما بیاورد آنهم در چند کیلومتری مقر این کنفدراسیون..

به هر حال این بار علی کفاشیان را داشتیم و سرما را بریدند.

شیخ بادام دوست می‌داشت همی…

اندر حکایت از مهمترین توپ‌زن‌های پهناورترین قاره‌ آسیا چه سخن شنیدندی و چه پشت پرده‌ها دیدندی.

و بخشی از این حق خوری را وی باید جواب بدهد کسی که سالها بر مسند ریاست فوتبال ایران بوده است اگر اندکی تعصب داشت شاید صندلی را به نشانه اعتراض ترک می کرد و تا حق ایران را نمی گرفت از پای نمی نشست.

ایران در برترین داور های آسیا هم مثل دیگر بخش ها نامزدی ندارد و چگونگی انتخاب این افراد هنوز اعلام نشده است اما چطور می شود که داور ایرانی در چشمان تیز بین فیفا دیده می شود و در آسیا که کمترین سهم را در داوران برتر دنیا دارد گزیه ایرانی محو و مخفی می شود و در لیست جای نمی گیرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت تاثیر عوامل اجرایی تصمیم می گیرد و لابی بازی است که برترین ها را مشخص می کند.

یادمان نرفته است که جواد نکونام را در دور قبلی چطور نقره داغ کردند و این در حالی بود که شیخ سلمان رای خود را مدیون کفاشیان بود و پس از آن تمامی چشم بادامی های شرقی را به ما ترجیح داد.

کفاشیان: فغانی شایسته بهترین هاست / مقابل کی روش سکوت می کنم

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30280

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.