تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فیلم جدید اسپیلبرگ در گیشه موفق شد/ ۶۱ میلیون دلار در چین

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، فروش موفق ۵۳ میلیون دلاری «بازیکن شماره یک آماده» در باکس آفیس آمریکا در تعطیلات عید پاک و آخر هفته نشان دهنده موفقیت استیون اسپیلبرگ در کار جدیدش هست.

فیلم اسپیلبرگ که از سوی کمپانی برادرهای وارنر تهیه گردیده با نمایش در ۴۳۲۴ سالن سینما موفق به فروشی ۵۳ میلیون دلاری در سینماهای آمریکا گردید. این فیلم از پنجشنبه راهی اکران گردید و توانست با توجه به تعطیلات عید پاک، جایگاه نخست باکس آفیس را از آن خود کند.

این فیلم فانتزی در دنیای حقیقت مجازی با امتیاز ۷۶ درصد در سایت روتن تومیتوز روبه رو شده و در بازار بین المللی نیز فروشی ۱۲۸ میلیون دلاری را ثبت کرده هست.

««بازیکن شماره یک آماده» بر مبنای رمانی از ارنست کلاین ساخته شده و تای شریدان، اولیویا کوک، بن مندلسون، مارک رایلنس، سایمون پگ و تی.این فیلم تنها در چین موفق به فروشی ۶۱.

۷ میلیون دلاری گردید و در ۱۸۲۰۰ سالن سینما به نمایش در آمد.۷ در کره جنوبی نیز این فیلم دومین اکران اول پرفروش تاریخ آن کشور را به اسم خود کرد و ۸.

۱ میلیون دلار از نمایش در ۱۰۷۹ سالن سینما به دست آورد.۱ در بریتانیا این فیلم ۷. ۳ میلیون دلار از نمایش در ۱۲۵۱ سالن سینما به دست آورد و در روسیه ۶.۳ ۱ میلیون دلار از نمایش در ۲۷۹۳ سالن سینما به دست آورد.۱ در فرانسه نیز این فیلم در ۷۱۹ سالن سینما به نمایش درآمد و ۶ میلیون دلار فروش کرد. فیلم بعدی باکس آفیس آمریکا «رنجش تایلر پری» هست که با فروش ۱۷ میلیون دلاری از نمایش در ۲۰۰۶ سالن سینما این جایگاه را اکتساب کرده هست.

«پلنگ سیاه» نیز جایگاه سوم را در اختیار گرفت و با فروش ۱۱ میلیون دلار دیگر از نمایش در ۲۹۸۸ سالن سینما فروش خود را در آمریکای شمالی از مرز ۶۵۰ میلیون دلار گذر داد.

««من توان دارم تنها گمان کنم» نیز با فروش ۱۰.

«۵ میلیون دلار دیگر، از نمایش در ۲۶۴۸ سالن سینما مکان چهارم باکس آفیس آمریکا را به خود اختصاص داد.۵


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94254

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.