تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۰:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فیلم جدید گران نرخ ترین بازیگر هالیوود ۱۸ فروردین اکران می گردد+تصویر

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “داد و بیداد” به کارگردانی “برد پیتون” به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “داد و بیداد” به کارگردانی “برد پیتون” اکران بین المللی خود را ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ هجدهم فروردین ماه ۱۳۹۷ شروع خواهد کرد.

دواین جانسون بازیگر سینمای هالیوود که سال پیش فیلم میلیاردی “جومانجی ۲” دواین جانسون بازیگر سینمای هالیوود که سال پیش فیلم میلیاردی “جومانجی ۲” را از خود به جا گذاشته سال کنونی قصد دارد در ادامه موفقیت های خود فیلمی تازه را ثبت نماید.

این فیلم طبق یک بازی کامپیوتری با همین اسم ساخته شده و واقعه ی نابود شدن یک شهر توسط موجودی غول پیکر را روایت می کند که در این فیلم یک میمون بزرگ هست.

دواین جانسون

“دواین جانسون” بازیگر مطرح و ثروتمند سینمای هالیوود که این روزها فیلم سینمایی “جومانجی ۲” را روی پرده دارد در نقش کلیدی این فیلم به اسم “دیویس” “دواین جانسون” بازیگر مطرح و ثروتمند سینمای هالیوود که این روزها فیلم سینمایی “جومانجی ۲” را روی پرده دارد در نقش کلیدی این فیلم به اسم “دیویس” بازی کرده هست.

“جوی مانگلیو”، “دنی اکرمن”، “جک کواد”، “برنی هیل”، “جفری دین مورگان”، “نائومی هریس” و “جک لسلی”

دواین جانسون

این اثر جدیدا فیلمبرداری خود را به انتهاء رسانده و وارد فاز بعد از تولید گردیده هست. اکران این فیلم میتواند از دواین جانسون دیگربار به عنوان ثروتمندترین بازیگر هالیوود پرده برداری کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94189

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.