تاریخ ارسال : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فیلم کوین اسپیسی از جشن موسسه فیلم امریکا حذف گردید/دوران سقوط بازیگر هالیوود+عکس

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “بازی مولی” به کارگردانی “آرون سورکین” که ۲۲ نوامبر ۲۰۱۸ اکران بین‌المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی می‌کند به جایگزین فیلم “همه پول‌های جهان” در اختتامیه جشن موسسه فیلم آمریکا به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “بازی مولی” به کارگردانی “آرون سورکین” که ۲۲ نوامبر ۲۰۱۸ اکران بین‌المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی می‌کند به جایگزین فیلم “همه پول‌های جهان” در گردید.

این جابجایی به دنبال حوادثی هست که برای “کوین اسپیسی” بازیگر فیلم “همه پول‌های جهان” این جابجایی به دنبال حوادثی هست که برای “کوین اسپیسی” بازیگر فیلم “همه پول‌های جهان” افتاده و به همین سبب تمامی پولهای دنیا از اختتامیه این جشن سینمایی حذف گردید.

این فیلم برداشتی از کتابی با همین نام نوشته “مولی بلوم”

بازی مولی

آ آرون سورکین علاوه بر کارگردانی نگارش فیلمنامه این اثر را نیز شخصاً بر عهده داشته هست تا سیزدهمین فیلمنامه خود را تجربه کند. وی تا به حال یکبار برای نگارش فیلمنامه “شبکه اجتماعی” وی تا به حال یکبار برای نگارش فیلمنامه “شبکه اجتماعی” اسکار خوب ترین فیلمنامه را از آن خود کرده هست.

 بازی مولی

  درو گودارد در کنار راب لیفاید نگارش فیلمنامه این اثر را در دست دارند و پس از انتهاء آن خود گودارد کارگردانی این نسخه از فیلم سینمایی مردان ایکس را انجام خواهد داد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74435

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.