تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قاضی زاده: دولت همان “اندک بودجه” خراسان رضوی را هم تعلق نمی دهد

امیرحسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس امیرحسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری تسنیم خراسان‌رضوی در نمایشگاه ناشران جهان اسلام درباره اینکه آیا دیرکرد در ارائه و یا انتخاب استاندار خراسان‌رضوی به صلاح این استان هست یا خیر؟ بیان داشت: قطعاً به صلاح نیست، ما هر مرحله این مساله را داریم و در اوائل دولت یازدهم نیز شاید آخرین استانی بودیم که استاندارش تشخیص تکلیف گردید و این بار نیز به‌نظرم همین‌گونه بشود؛ اینکه در ذهن آقای رئیس‌جمهور چیست را نمی‌دانیم؛ روشن هم نمی‌کنند که قرار هست استاندار ابقا گردد و یا قرار هست دگرگونیی ایجاد گردد، برای خود استاندار فعلی هم این امر شایسته نیست اما به‌هرحال حالا استاندار داریم و کار در حال انجام هست.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی درباره گزینه‌های مطرح برای استانداری خراسان‌رضوی دنبال کرد: تاکنون رسماً با ما گفت وگوی درباره گزینه‌ها نشده و اینکه وزارت کشور و رئیس‌جمهور به چه فردی در دیدگاه دارند را نمی‌دانیم و تا هنگامی که فردی با ما رسماً گفت وگو نکند نمی‌توانیم پیش بینی بزنیم.

قاضی‌زاده در جواب به این سوال که آیا قرار نیست دگرگونیی در وضع بودجه خراسان‌رضوی رخ دهد اضافه کرد: مسئله ما این هست که فعلا دولت همان "اندک" را نیز نمی‌دهد و چیزی که تحت عنوان لایحه بودجه و قانون بودجه تصویب می‌شود جز بخشی که مرتبط به حقوق کارکنان دولت هست تقریباً در دیگران بخش‌ها پژوهشگر نمی‌شود. 

 وی اهتمام کرد: در رابطه با ردیف بودجه زیارت نیزطبق قانون برنامه ششم موظف می باشند ایجادش کنند و در برنامه ششم و احکام مدامی برنامه آمده و حکم قانونی هست و اگر انجام ندهند طبیعتاً قانون برنامه را اجرا نکرده‌اند. 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی آیا چشم انداز پژوهشگر شده در مشهد ۲۰۱۷ مورد توقع نمایندگان بوده است گفت: من در این زمینه بسیار گفت وگو کرده‌ام، پایتخت فرهنگی جهان اسلام یک بار مفهومی دارد و لازم هست به اندازه بار معنایی‌اش به آن دقت شود؛ حداکثر این بود که در سطح ملی دقتی به مشهد گردید و البته مشهد از قبل در سطح ملی مطرح بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77695

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.