تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قانون جدید وزن‌کشی منطقی نیست/انگیزه بالای بچه‌ها باعث قهرمانی شد

ناصر نوربخش در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه انگیزه بالای فرنگی کاران تیم تهران باعث قهرمانی شد اظهار داشت: چهره‌های جوانی را در ترکیب تیم داشتیم که همین موضوع باعث شد تیم ما با تکیه بر توان و انگیزه بالای جوانان مبارزه کند و قهرمان شود.

وی افزود: چون مسابقات قهرمانی کشور به عنوان یکی از مراحل ورودی و فرایند کسب سهمیه برای تیم ملی است، همین موضوع باعث شده بود که تمامی کشتی گیران با جدیت و انگیزه بیشتری وارد میدان شوند و این رقابتها از اهمیت زیادی برای مدعیان برخوردار باشد. ضمن اینکه بسیاری از مدعیان کشتی فرنگی هم در این مسابقات به میدان رفتند. به جز برخی از آنها که به نحوی با مشکل روبرو بودند.

سرمربی تیم کشتی فرنگی استان تهران در خصوص افزایش اوزان کشتی نیز گفت: با توجه به اینکه مسابقات کشتی طبق قوانین جدید در ۱۰ وزن برگزار می شود و دو وزن به اوزان قبلی اضافه شده، به نظرم رقابتها نیز واقعی تر شده است.

نوربخش با انتقاد از قانون جدید وزن کشی گفت: طبق این قانون، کشتی گیران باید از ساعت ۵ صبح بیدار شوند و خود را برای وزن کشی در صبح روز مسابقات آماده کنند. این موضوع علاوه بر ایجاد استرس و بی خوابی در شب قبل مسابقات، باعث زحمت تمامی عوامل تیم ها از جمله مربیان و حتی مسئولان برگزاری مسابقات هم می شود.

وی در پایان گفت: این قانون باید مورد بازنگری قرار گیرد و اگر هم قرار است کشتی گیران صبح روز مسابقه وزن کشی کنند این کار به ساعت ۱۱ تا ۱۲ موکول و مسابقات هم از ساعت ۱۴ آغاز شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73481

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.