تاریخ ارسال : ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قبولی ۸۰ درصدی دستیاران تخصصی رشته قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بابل در امتحانت برد کشوری

  مدیر گروه قلب و عروق  دانشگاه علوم پزشکی بابل از قبولی ۸۰ درصدی دستیاران تخصصی رشته قلب در امتحانات برد خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان آیت الله روحانی بابل، دکتر فرزاد جلالی گفت: گروه قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بابل در سال ٩۶ برترین گروه از نظر آمار قبولی دستیاران تخصصی در دانشگاه بوده است.

ایشان در ادامه گفت: دوره دستیاری با دوره دانشجویی متفاوت است و دستیاران جانشین استادان و جوابگوی بیماران هستند و خودشان قدرت تصمیم گیری داشته و احترام و جایگاه خاصی دارند.

مدیر گروه قلب در ادامه افزود: تحصیلات این عزیزان با پایان دوره دستیاری تمام نشده واکثراین همکاران جوان در دوره های فلو شیپی و بعضی دوره های فوق تخصصی شرکت  و ارتباط خود را با اساتید قطع نمی کنند.

این استاد دانشگاه علوم پزشکی بابل بیان داشت: این گروه اولین دوره فارغ التحصیلان رشته تخصصی قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بابل هستند که توانستند بیش از ٨٠ درصد قبولی را داشته باشند و از ۵ رزیدنتی که در امتحانات شرکت کردند ۴ نفر موفق به کسب نمرات بسیار بالای کشوری در امتحانات برد کتبی و شفاهی و نائل به دریافت دانشنامه و بورد تخصصی قلب و عروق شدند.

وی ادامه داد: پس از پیگیری های فراوان مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بابل و اعضای هیات علمی گروه قلب و عروق مجوز تربیت دستیاران برای این دانشگاه در سال ٩١ صادر شد و اکنون پس از گذشت ۴ سال شاهد نتیجه اعتماد وزارت بهداشت به این دانشگاه هستیم.

دکتر جلالی گفت: جا دارد مجددا به این چهار پزشک عزیز دکتر صدرا یادسار ، دکتر مجتبی قبادی ، دکتر گلناز نمازی و دکتر فاطره نعمتی به جهت موفقیت درخشان و چشمگیر تبریک عرض کنم .این موفقیت جز با پشتکار و تلاش این عزیزان و برنامه ریزی و پیگیری های اساتید گروه قلب امکان پذیر نبود.

وی ادامه داد: باید از زحمات دکتر ربیعی ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل و پیگیری های دکتر صادقی ریاست بیمارستان روحانی در ایجاد شرایط قابل قبول که منجر به اینچنین نتیجه درخشان شده است نیز تقدیر و تشکر کنم.

مدیر گروه  قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: مراسم جشن فارغ التحصیلی دستیاران رشته تخصصی قلب و عروق این دانشگاه با حضور  ریاست دانشکده پزشکی ، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه ، ریاست بیمارستان ، معاون آموزشی بیمارستان ، ، اعضای هیات علمی و سایرپزشکان گروه قلب و عروق و دیگر گروه ها ، دستیاران و … روز پنجشنبه ٢٧ مهر ٩۶ در سالن مدیریت بیمارستان روحانی جهت جبران گوشه ای از زحمات این عزیزان برگزار شد.

در پایان جلسه از طرف گروه قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بابل هدایا و لوح یادبود به این عزیزان اهدا شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70847

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.