تاریخ ارسال : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قتل به خاطر پیشنهاد بی شرمانه+عکس

 کارگر افغان ساختمان نیمه کاره وقتی برای مخفی کردن جسد دوستش پس از قتل به پشت بام رفته بود، نمی دانست زن جوان همسایه با دیدن جسد رازش را برملا می کند.

به گزارش میزان، ساعت ۶عصر روز گذشته زن جوانی وقتی برای مشاهده خودرواش در کنار خیابان به جلوی پنجره آمد، نمی دانست با صحنه هولناک وقوع یک جنایت رو به رو می شود.زن جوان سریع با همسرش تماس گرفته و از قتل یک نفر در ساختمان در حال ساخت رو به روی خانه شان خبر داد.

بلافاصله همسر این زن به همسایه خانه مجاور مراجعه کرده و مدعی شده همسرش از پنجره دیده که یک نفر قصد داشته جسدی را از پشت بام ساختمان درحال ساخت آویزان کند. مرد همسایه که این سخنان را می شنود بلافاصله با صاحب خانه  و پلیس تماس می گیرد.

دقایقی بعد ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو برای بررسی موضوع در ساختمان نیمه کاره در خیابان انقلاب نرسیده به شریعتی کوچه نوبخت حاضر شدند. ماموران پس از ورود به ساختمان شش طبقه در حال ساخت با جسد مرد جوانی در پشت بام خانه رو به رو شدند.

با کشف جسد پسرکارگر به نام کریم ۲۵ ساله موضوع به بازپرس ویژه قتل اعلام شد. بلافاصله تیم جنایی در محل حاضر و تحقیقات را برای رمز گشایی از مرگ کارگر ۲۵ ساله آغاز کردند.

پزشک جنایی با معاینه مقتول علت قتل او را اصابت جسم سخت به سرش و زمان قتل را بین ۳ تا ۵ ساعت قبل اعلام کرد. با مشخص شدن علت مرگ کارگر افغان بلافاصله تحقیقات از ۵ کارگر دیگر که در نگهبانی ساختمان حضور داشتند آغاز شد.

درتحقیقات اولیه یکی از کارگران به نام نورآقا به قتل کریم اعتراف کرد و مدعی شد، کریم چند ماه قبل دراین ساختمان کار می کرد اما بنا به دلایلی به جای دیگری رفت. همه ما اهل یک روستا در افغانستان هستیم. ساعتی قبل درحالی که برادرم و دیگر کارگران دراتاق خواب مشغول استراحت بودند، کریم وارد ساختمان شد و از من خواست که به پشت بام برویم.

وقتی به آنجا رفتم او به زور لباسم را از تنم خارج کردو درخواست‌های بی شرمانه‌ای را مطرح کرد. نمی‌خواستم به خواسته های شیطانی کریم جواب بدهم به همین دلیل  با او درگیرشدم. اما زور او بیشتر از من بود. یک لحظه دسته چوبی کلنگ را روی پشت بام دیدم. با برداشتن دست کلنگ چند ضربه به سرکریم زدم که او غرق خون روی زمین افتاد. بعد هم جسدش را روی پشت بام رها کرده و دوباره پیش برادرم و سایر کارگرها رفتم. من هیچ قصدی برای آویزان کردن جسد کریم نداشتم خودم به تنهایی مرتکب قتل شدم و کارگران دیگر هیچ نقشی دراین جنایت نداشتند.

زن همسایه راز جنایت در ساختمان نیمه کاره را فاش کرد/ قتل هموطن افغان به خاطر پیشنهاد بی شرمانه

در ادامه با اعترافات متهم ۱۷ ساله، او و بقیه کارگران  با دستور قاضی سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل تهران بازداشت شدند. با توجه به اینکه قاتل به سن قانونی نرسیده است پرونده به دادسرای ناحیه ۲۹ ارسال شد.

همچنین با بررسی محل جنایت مشخص شد قاتل ۱۷ساله قصد داشته است پس از قتل هموطنش جسد او را میان درز دو ساختمان بیاندازد اما به خاطر اینکه زن همسایه این صحنه را دیده و داد و بیداد به راه انداخته است موفق به این کار نشده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16500

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.