تاریخ ارسال : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قتل به سبب فیلم سیاه +عکس

بعد از اطفای حریق از طریق آتش‌نشانان، جسد سوخته یکی از خیاط‌های محل به اسم بابک پیدا شد.

سعید دستگیر گردید و با اعتراف به کشتن عنوان کرد: «بابک دو فیلم غیر اخلاقی در تلفن همراهش داشت. هرچه بیان کردم گم کرده‌ام باور نکرد. هنگام رفتن به کارگاهش، دو بطری دوغ خریدم و یکی از آنان را مسموم کردم. می‌خواستم چند ساعت بعد برگردم و دفنش کنم اما یکی از آشنایانش زنگ زد و عنوان کرد خرابه آتش گرفته و جسد سوخته بابک پیدا شده هست.»

در اولین جلسه دادگاه، اولیای دم درخواست قصاص کردند و متهم برخلاف اعترافات قبلی‌اش خود را بی‌گناه دانست و عنوان کرد: «من تحت فشار اعتراف کردم. هشت ماه در بازداشتگاه بودم و وادار گردیدم برای رهایی از آن شرایط به کشتن اعتراف کنم. آ آن شب بدون این‌که اتفاق خاصی بیفتد کارگاه را ترک کردم و به مغازه خودم بازگشتم. نمی‌دانم چه کسی بابک را کشته هست.»

با این درخواست، جلسه دادگاه تجدید گردید.

اولیای دم بار دیگر قصاص خواستند و متهم نیز با تکرار سخنان قبلی‌اش عنوان کرد: «آن روز برای خوردن شام به خیاطی بابک رفتم. بعد از شام، برای عوض کردن لباس‌هایم به کارگاه خودم رفتم و ۴۰ دقیقه بعد بازگشتم اما بابک نبود. بار دیگر به مغازه خودم رفتم و خوابیدم. دو ساعت بعد یکی از آشنایانش زنگ زد و عنوان کرد از بابک خبر نداری؟ بیان کردم نه. او چند دقیقه بعد بار دیگر ارتباط گرفت و این بار عنوان کرد اطراف کارگاه آتش گرفته هست و جسد بابک را پیدا کرده‌اند.»

» سعید در مورد اعترافاتش در بازجویی‌ها نیز عنوان کرد: «من هشت ماه در بازداشتگاه بودم و شرایط مطلوبی نداشتم. وادار گردیدم تحت فشار اعتراف کنم. آ من هم از روی آن خیالبافی کردم و بیان کردم مرتکب کشتن شده‌ام. »


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79361

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.