تاریخ ارسال : ۰۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قتل وحشیانه دختر خردسال پس از تعرض حین بازی فوتبال + تصاویر

مرد بی رحم که در طی بازی فوتبال به دختر خردسال تعرض کرد و او را به طرز وحشیانه ای به قتل رساند، دستگیر شد.

تیموتی مدن مرد ۳۸ ساله ایست که پس از تعرض بی شرمانه به کودک خردسال که گابریلا نام دارد، او را به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند و وقتی دستگیر میشود ابتدا قتل او را انکار می کند.

قتل هولناک دختر خردسال پس از تعرض بی شرمانه

بر اساس گزارش پلیس؛ تیموتی ازدواج کرده و پدر ۵ فرزند است. دختر تیموتی و گابریلا با یکدیگر دوست و هم مدرسه ای بودند و آنها برای تماشای بازی فوتبال به همراه پدر و مادرشان به شهرستان آلن و مدرسه ی اسکاتسویل واقع در کنتاکی رفته بودند که در حین بازی پدر و مادر گابریلا متوجه عدم حضور او روی صندلی اش می شوند.

قتل هولناک دختر خردسال پس از تعرض بی شرمانه
متهم به همراه همسرش

پلیس محلی کنتاکی در ادامه افزود : غیبت طولانی گابریلا خانواده اش را وا داشت تا پلیس را در جریان بگذارند، با تصور اینکه او در محیط مدرسه است نامش را چندین بار پیج کردند اما وقتی خبری از او به دست نیامد جست و جوها به بیرون راه پیدا کرد. در فصله ی ۴۰۰ متری مدرسه جسد گابریلا در حالی که به او تعرض شده بود و غرق در خون بود، کشف شد.

قتل هولناک دختر خردسال پس از تعرض بی شرمانه
محل کشف جسدقتل هولناک دختر خردسال پس از تعرض بی شرمانه
حضور خانواده گابریلا در مراسم تشییع جنازه‌اش
در تحقیقات گسترده تر پلیس؛ مردی داخل مدرسه پیدا شد که لباسش با خون آغشته بود، او که پدر دوست گابریلا بود ابتدا قتل او را انکار کرد و پس از مدت دو روز در اظهاراتش گفت : من به گابریلا علاقه داشتم .بعد تعرض، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندم.”
پلیس جنوب مرکزی کنتاکی در پایان خاطر نشان کرد : تیموتی به اتهام قتل درجه یک، آدم ربایی و تعرض بازداشت شد و پرونده وی پس از تکمیل شدن به دادگاه قضایی ارجاع داده خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6305

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.