تاریخ ارسال : ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قدردانی رئیس شورای اسلامی استان مازندران از حضور حماسی مردم در انتخابات ۷ اسفند

به گزارش شلمچه نیوز از ساری، سیدکمال آقامیری رییس شورای اسلامی مازندران از حضور حماسی مردم مازندران قدردانی و به منتخبین جدید مردم در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
حسبنالله ونعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر

جمهوری اسلامی ایران این میراث بزرگ امام راحل بار دیگر در ۷ اسفند ۱۳۹۴ جمهوریت خود را بر مبنای گفتمان اسلام ناب به رخ جهان کشیده و نمایشی پرشکوه از انتخابات آزاد را بر مبنای الگوی مردم سالاری دینی نشان داد. تبعیت از مقام معظم رهبری(حفظ الله) و خلق حماسه سیاسی در این انتخابات راه تثبیت و اعلام حمایت همگانی مردم از انقلاب اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان داخلی و خارجی کشور و نظام بوده است .

۰۳-۲

بر خود لازم می­دانم که مراتب سپاس و شکرگذاری خود را به پاس مشارکت بی­نظیر مردم در این انتخابات و خلق یکی از بزرگترین حماسه ­های سیاسی تاریخ ایران اعلام دارم. بی­تردید این حماسه بزرگ محصول درایت رهبری و هوشمندی و موقعیت­شناسی ملت مبارز و قهرمان ایران است. حماسه سیاسی عظیم ملت ایران نشان داد که برخلاف تمام القائات و توطئه­های دشمنان نظام جمهوری اسلامی همچنان مستحکم­ترین نظام مردمی دنیا است و از عظیم­ترین پشتوانه مردمی برخوردار است.

همه ما باید قدردان این ملت عظیم و فهیم باشیم که با گذشت سی ­و هشت سال از انقلاب اسلامی همچنان در صف مقدم تبعیت از ولایت و دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب قرار دارند.

انتظار همه ملت ایران این است که دولت و مجلس محترم برای قدردانی از این حماسه بزرگ تمام تلاش و همت خود را برای تحقق حماسه اقتصادی بکار گیرد.

بار دیگر با تضرع و ابتهال، خدای عزیز و قدیر را از اعماق وجود سپاس گفته هدایت و رحمتش را برای این ملت مسألت می نمایم و با سلام به حضرت ولی‌ّ الله‌الاعظم‌ روحی‌فداه به دعا و حمایت آن صاحب اصلی این کشور دل بسته و به روح امام راحل و ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز درود میفرستم و با عرض تبریک انتخاب معتمدین جدید مردم در دو مجلس بزرگ خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، برای نمایندگان مردم مازندران در این دو عرصه بزرگ سیاسی و اجتماعی ، آرزوی توفیق خدمت به مردم شریف استان را دارم.
با آرزوی توفیق و سربلندی برای همه خدمتگذاران ایران اسلامی

سید کمال آقامیری / رئیس شورای اسلامی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12271

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.