تاریخ ارسال : ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۴:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قدردانی مجلس از کارکرد صدا و سیما در اغتشاشات موخر

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از جام جم آنلاین به نقل از ارتباطات عمومی رسانه ملی، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران و سخنگوی هیأت رئیسه مجلس بعد از نشست غیرعلنی نمایندگان مردم اعلام نمود: در این جلسه وزیر اطلاعات، وزیر کشور، سردار سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی و دکتر علی عسکری ریاست صدا و سیما حاضر بودند.

وی اضافه کرد: در این جلسه از ابعاد متفاوت به اغتشاش های موخر پرداخته گردید و در این راستا نمایندگان و بعضی از کمیسیون های مجلس مواردی را مطرح نمودند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در مورد نتیجه های نشست دیروز اظهار کرد: نمایندگان ضمن بررسی کارکرد همه دستگاه های مربوط به ویژه صدا و سیما، کارکرد دستگاه

وی با اشاره به بعضی انتقادات از کارکرد صدا و سیما در روزهای شروع ناآرامی های موخر اعلام نمود: انتقادات بعضی از دوستان بعد از اعلام آن که این برخورد صدا و سیما
طبق مصوبه شورای امنیت ملی بوده هست، برطرف گردید و در مجموع نمایندگان از کارکرد رسانه ملی در پوشش و مدیریت مناسب این حوادث ابراز رضایت کردند.

کارکرد صداوسیما هوشمندانه بود

در همین راستا، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس، از کارکرد هوشمندانه صداوسیما و مدیریت آن برای برگرداندن آرامش به کشور، تشکر نمود.

سیدحسین نقوی حسینی با اظهار این که در جلسه غیرعلنی دیروز چگونگی شکل گیری اعتراضات، عوامل و نحوه مبدل آن به اغتشاشات بررسی گردید، افزود: در ادامه این جلسه، نحوه ورود خیز سواران، معاندین و دشمنان انقلاب اسلامی به اعتراضات بعضا بحق مردم و بهره برداری از آنان و علاوه بر این کارکرد نیروهای امنیتی، انتظامی و سیاسی بررسی گردید.

نقوی حسینی با تاکید بر این که در این جلسه از مدیریت صبورانه، مردم مدار و آرام نیروی انتظامی و علاوه بر این نقش زیاد مثبت صداوسیما که توانست بصیرت افزایی و روشنگری مردم را افزایش دهد و ماهیت اغتشاش را برای مردم تصریح کند، قدردانی گردید تأکید کرد: انصافا صداوسیما و مدیریت آن زیاد خوب و هوشمندانه عمل کردند و تاثیر بسزایی در برگرداندن آرامش به جامعه داشتند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی به بررسی و ریشه یابی مسائل و مشکلات شکل دهنده این اعتراضات اشاره نمود و اضافه کرد: همه قوا و نهادها لازم است دست به دست هم بدهند تا با یک اجماع ملی، مشکلات کشور برطرف و زمینه آرامش در جامعه فراهم و ماندگار گردد.

صداوسیما نقش خود را بخوبی ایفا کرد

ریاست کمیسیون انرژی مجلس نیز با اشاره به جلسه غیرعلنی دیروز مجلس درخصوص اتفاقات موخر اظهار کرد: زیادی از نمایندگان اعتقاد دارند که صداوسیما در این اتفاقات پیچیده، نقش خود را با ظرافت و بخوبی ایفا کرده هست.

فریدون حسنوند اضافه کرد: سازمان صداسیما در این عرصه سخت و پیچیده توانست صف معترضان و مردم عادی را از صف ضد انقلاب و اغتشاشگران به صورتی هنرمندانه جدا کند.وی با اظهار این که بعضی نمایندگان به واضح سازی صدا و سیما درخصوص مشکلات مردم نقد داشتند، تأکید کرد: طبیعی هست که بعضی از اشخاص هم این گونه به مسائل ببینند و این تأثیر رسانه ملی را بخوبی نشان می


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82379

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.