تاریخ ارسال : ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قدردانی مدیرکل ورزش و جوانان از اصحاب رسانه مازندران

شلمچه نیوز از ساری- دانیال براتی؛ نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان استان با اصحاب مازندران در حالی در تالار اجتماعات اداره کل برگزار شد که مهندس حبیب حسین زادگان از ورزش نویسان مازندرانی قدردانی و درخشش دلاورمردان و زنان ورزش استان را در مسابقات قهرمانی کشور / رویداد های بین المللی / آسیایی / جهانی / المپیک و پارالمپیک مورد توجه قرار داد و گفت : نقش اصلی کسب موفقیت ها و درخشش جامعه ورزشی به همت بالای خود ورزشکاران و زحمات بی دریغ مربیان / داوران و خانواده های جامعه ورزشی و مسئولین هیئت های استانی و شهرستانی برمی گردد که برای بنده این موضوع بسیار ارزشمند است .

حسین زادگان در بخشی دیگر از سخنانش خواستار وحدت و همراهی جامعه ورزشی شد و این مهم را در استمرار موفقیت های ورزش استان حائز اهمیت دانست .

برپایه این گزارش در این نشست فرامرز درخشنده یکی از پیشکسوتان ورزش نویس استان از تلاش های دست اندرکاران ورزش مازندران قدردانی و بر حمایت و هدایت بیش از پیش مسئولین از ورزش کارگری تأکید کرد.

این گزارش حاکیست شعبان وفایی نژاد تویه درواری یکی از کارشناسان ورزشی مازندران از نقش ارزنده جامعه خبرنگاران استان در جامعه ورزشی به نیکی یاد کرد و حضور برجسته اصحاب رسانه را در تعالی ورزش مازندران به عنوان رکن اصلی موفقیت ورزشکاران این دیار مورد توجه قرار داد .

وفایی نژاد از انتصاب حسین شکیبافر به عنوان رئیس روابط عمومی ورزش و جوانان مازندران قدردانی و مراتب سپاس خود را از موفقیت کنونی ورزش استان در رویدادهای مختلف داخلی و خارجی اعلام داشت و افزود : تأمین اقتدار و استقلال مدیریت جامعه ورزشی آنگونه که دیده می شود خاستگاه عمومی همه ورزش دوستان و ورزشکاران مازندرانی است . این پیشکسوت ورزشی از منتقدین رسانه ای به عنوان سرمایه های قابل احترام در ورزش استان یاد و تصریح کرد : آنجائیکه انتقادات بر اساس تأمین منافع ورزش استان و به منظور خدمت به جامعه ورزشی هدف گذاری شود مورد حمایت همگان قرار دارد و لاغیر.

۰۱ ۰۲ ۰۳ ۰۴ ۰۵ ۰۶ ۰۷ ۰۸ ۰۹ ۱۰


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27429

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.