تاریخ ارسال : ۰۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قرارداد احداث طرح آب شیرین کن گلوگاه مازندران

طی مراسمی در محل سالنهای همایش آبفای تهران با حضور وزیر نیرو ، مدیرعامل شرکت آبفاشهری مازندران و بخش خصوصی، قرارداد اجرای طرح آب شیرین کن گلوگاه امضاء و مبادله شد.

به گزارش شلمچه نیوز، مدیرعامل آبفای شهری مازندران درباره این طرح گفت : مطالعات طرح تاسیسات نمک زدایی شهر گلوگاه به روش BOO با هدف ارتقای کیفی آب در حد مجاز از دو سال قبل آغاز و از سوی شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور تایید شد.

jkjhf

مهندس ذبیح الله ذاکری، افزود: احداث مخزن ذخیره آب خام به حجم ۵۰۰ متر مکعب،حصارکشی و تامین برق،احداث تاسیسات انتقال در محل سایت، طراحی تاسیسات تصفیه ، نمک زدایی به روش اسمز معکوس از اهداف اجرای این طرح می باشد.

وی، سال شروع اجرای این طرح را امسال و مدت لازم برای احداث آن یک سال عنوان و تصریح کرد: زمان بهره برداری تجاری از این طرح توسط سرمایه گذار به مدت ۱۵ سال می باشد .

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، برآورد سرمایه گذاری اولیه اجرای این طرح را ۴۸ میلیارد ریال دانست و اظهار داشت: ظرفیت تاسیسات نمک زدایی شهر گلوگاه ۴۵۴۰ متر مکعب در شبانه روز پیش بینی می شود.

مهندس ذاکری، با بیان اینکه این طرح با مشارکت بخش خصوصی انجام می شود، گفت: شرکت آبفاشهری مازندران به نمایندگی از وزارت نیرو مطابق بند اول ماده ۱۴۲ برنامه پنج ساله توسعه، اقدام به خرید تضمینی آب از سرمایه گذار می نماید.

وی، ادامه داد: شهرگلوگاه و روستاهای وابسته از مزایای این طرح برخوردار می شوند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1589

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.