تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۰:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قرارگاه رسانه ای شهید کابلی منبع اخبار و انتشار برنامه های راهیان نور سپاه کربلا است

مسئول راهیان نور مازندران کفت:در این بازده یک ماه با تولید و نشر و بازنشر قریب به ۱۱۵۰ خبر و همراهی ۹۴ رسانه استانی، ملی و بین المللی با پیشرفت ۱۰ درصدی در تولید و نشر خبر و رشد ۴۵درصدی در تنوع رسانه ها نسبت به فعالیت سال گذشته خود به وظیفه اطلاع رسانی خود اقدام نموده است.
به گزارش شلمچه نیوز به نقل از قرارگاه رسانه ای شهید کابلی، حسینعلی رضایی گفت: دوران دفاع مقدس یکی از طلایی ترین دوران ها و بخشی از تاریخ پرافتخار این مرز و بوم است که هویت بخش نسل های امروزی است که اگر بتوان بخوبی مفاهیم و ارزش های آن را به نسل های بعد انتقال بدهیم پشتوانه ماهیتی و قوام فرهنگ دینی و اعتقادی جامعه ما خواهد شد.
مسئول راهیان نور مازندران با بیان اینکه  برای انتقال این مفاهیم طبیعتا ابزار عصر خود را می طلبد، ادامه داد:  امروز با توجه به اینکه در عصر ارتباطات و رسانه هستیم موثرترین و کارآمدترین ابزار رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی هستند.
رضایی بیان کرد: مقام معظم رهبری فرهنگ را به مثابه هوا در جامعه می داند در این فضا و هوا همه ما با هر گرایشی که باشیم نفس می کشیم و هر کدام از ما قدرالسهم و تکلیفی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که جلوه آن در راهیان نور و مناطق عملیاتی است، داریم.
وی با اشاره به اینکه طبیعی است وظیفه و تکلیف رسانه های انقلابی که ابزار انتقال این مفاهیم را در این فضا دارند بیشتر است،اظهارکرد:  نقش رسانه ها در انتقال مفاهیم دفاع مقدس و تولید قدرت نرم از این مفاهیم ارزشمند و مقابله با هجمه های رسانه های معاند برعلیه راهیان نور و تبیین جایگاه متعالی این حرکت عظیم فرهنگی بسیار چشمگیر است.
معاون روابط عمومی سپاه مازندران تصریح کرد: قرارگاه رسانه ای شهید کابلی با هدف وحدت رویه در دو محور تولید هوشمندانه و توزیع هدفمندانه اخبار راهیان نور برای دومین سال پیاپی است که به عنوان منبع تولید و نشر اخبار و گزارشات برنامه های فرهنگی اعتقادی راهیان نور سپاه کربلا با کمک رسانه های مکتوب و مجازی استان در حال فعالیت است.
رضایی شروع به کار این قرارگاه را از تاریخ ۲۰ اسفند همزمان با روزملی راهیان نور  و پایان فعالیت امسال این قرارگاه امروز ۲۰ فروردین اعلام کرد.
وی عنوان کرد: در این بازده یک ماه با تولید و نشر و بازنشر قریب به ۱۱۵۰ خبر و همراهی ۹۴ رسانه استانی، ملی و بین المللی با پیشرفت ۱۰ درصدی در تولید و نشر خبر و رشد ۴۵درصدی در تنوع رسانه ها نسبت به فعالیت سال گذشته خود به وظیفه اطلاع رسانی خود اقدام نموده است.
مسئول راهیان نور مازندران پایان فعالیت این دوره قرارگاه رسانه ای شهید کابلی به عنوان پایان “جشنواره رسانه در راهیان نور” نیز محسوب می شود ، افزود: بعد از ارزیابی های به عمل آمده در مراسمی از رسانه های برتر در حوزه راهیان نور تقدیر خواهد شد.
وی اذعان داشت: در حوزه تولیدات تلویزیونی نیز گروه تلویزیونی سپاه کربلا با همراهی گروه اعزامی صدا و سیمای مرکز مازندران با استقرار در خرمشهر با تولید قریب به ۵۰ برنامه زنده تلویزیونی و پخش در شبکه های سراسری و همچنین ساخت ۸ برنامه مستند تلویزیونی از مناطق عملیاتی جنوب توانست گوشه ای از جلوه های ایثار و شهادت و رشادت های رزمندگان و همچنین عشق مثال زدنی زائران راهیان نور را به شهدا در این مناطق به تصویر بکشد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95238

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.