تاریخ ارسال : ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قرارگاه شهید اسکندری با هدف محرومیت‌زدایی در استان فارس راه‌اندازی شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی استان فارس، سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی در جمع کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی فارس و مسئولان حوزه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهر شیراز با اشاره به سیاه‌نمایی‌هایی که علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌شود اظهار داشت: حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن یک وظیفه است.

وی افزود: سپاه و بسیج توانسته از انقلاب اسلامی و دستاردهای آن دفاع کند و اقتدار خود را نیز نشان دهد و با برنامه‌ریزی هدفمند در کارها  در زمینه‌های مختلف تربیتی، علمی و فرهنگی ورود کرده است. 

غیاثی با بیان اینکه آثار کارکردهای هدفمند تربیتی در سپاه و بسیج قابل مشاهده است، بر توجه به آموزش تاکید و بیان کرد: در موضوعات آموزشی و تربیتی اقدامات شایسته‌ای توسط سپاه استان فارس و رده‌های آن صورت گرفته است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت فعالیت‌های هنری، به برنامه بزرگ فصل شیدایی و استقبال گسترده از این برنامه اشاره کرد و گفت: دانشکده‌های هنر شیراز ظرفیت‌های قابل توجهی دارد که از آن‌ها باید استفاده کرد و در این راستا نیز افراد صاحب نظر، باانگیزه و دارای برنامه در حوزه هنر به عرصه وارد شوند.

فرمانده سپاه فجراستان فارس با اشاره به آسیب‌ها و فرصت‌های دانشگاه بیان کرد: دشمن در جنگ نرم برای همه اقشار مختلف مردم برنامه‌ریزی کرده است از این رو دانشجویان بسیجی باید در فضای دانشگاه نقش‌آفرین باشند و توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

غیاثی با بیان اینکه دشمن از طرق مختلف به دنبال فلج کردن دانشگاه‌های کشور، فروپاشی اعتقادی و سست کردن اعتقادات است تصریح کرد: آنها پس از پیروی انقلاب اسلامی برای نابودی این انقلاب هر چه تلاش کردند نتوانستند توفیقاتی را کسب کنند.

وی با تاکید بر مطالبه تخصصی و با برنامه دانشجویان بسیجی از مسئولان گفت: مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها در فعالیت‌هایشان برنامه‌ریزی هدفمند داشته باشند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس بیان کرد: در بحث طلبه و دانشجو، حلقه وصل را بسیج دانشجویی انجام دهد و در این راستا نیز هم‌افزایی بین بسیج دانشجویی و بسیج طلاب صورت گیرد.

غیاثی با بیان اینکه سپاه فجر استان فارس درباره محرومیت‌زدایی اقدامات موثر و شایسته‌ای را انجام داده است افزود: در این راستا قرارگاه شهید اسکندری استان فارس راه‌اندازی شده و مناطق هدف در شهر شیراز نیز شناسایی کرده‌ایم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=71126

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.