تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قرار گرفتن بزرگترین جرائم سازمان یافته دنیا تحت نظر آمریکا و تحت سلطه رژیم صهیونیستی/ انقلاب اسلامی ایران کهنه شدنی، مندرس و موزه ای نیست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اوشیدا؛ سردار کریمی قدوسی در همایش استکبار ستیزی که شب گذشته در محل دانشگاه زابل برگزار شد گفت: در شرق و غرب و تمامی نقاط جهان، روحیه مبارزه با استکبار جهانی به وضوح مشاهده می شود که نشان از یک نهضت بین المللی بر پایه ی جوانمردی است و دین، رنگ، پوست و زمان در این راستا نقشی ندارد.

وی با بیان اینکه، باید غارت ثروت های ملی به دست شرکت های بزرگ فراملیتی را سد کرد ادامه داد: ۵۳ درصد ثروت کل دنیا از آن ۵۱ نفر در جهان است که این تعداد سران تفکر صهیونیست و نظام سلطه اند.

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرارداد FATF به بهانه ی مبارزه با پولشویی و برای مبارزه با تروریسم وضع شده اما ‌بزرگترین پولشوی امروز جهان، آمریکاست و برای اینکه سلطه اقتصادی بر همه ی کشورها پیدا کند این قانون را ایجاد کرده است.

کریمی قدوسی با عنوان اینکه، با پذیرفتن قرارداد، مرکز FATF به طور آنلاین می داند که در کدام منطقه چه مقدار پول رد و بدل شده است ادامه داد: FATF با رصد اقتصاد کشور دقیق می داند که هیئت علمی، حقوق بگیران و نیروهای نظامی در یک شهر چند نفر هستند چون همه ماهیانه حقوق خود را دریافت می کنند مرکز رصد می داند که این شهر چقدر نیروی مسلح دارد.

وی خاطرنشان کرد: قرارداد FATF به بهانه ی نابودی تروریست ایجاد شده وبرای اینکه کشورها را متقاعد به پیوستن آن کنند نام آن را معاهده ی منع پولشویی برای رصد تروریسم گذاشته اند در حالی که آنان نفت را به یغما برده و دلارهای اروپایی را در اختیار تروریست هایی از قبیل داعش گذاشته اند.

کریمی قدوسی ابراز داشت: بزرگترین جرائم سازمان یافته امروز دنیا زیر نظر آمریکا و زیر سلطه رژیم صهیونیستی است که مصداق آن داعش و رژیم صهیونیستی که استاد ترور در عالم است می باشد اما با این حال بزرگترین تروریست های جهان به کشورهای دیگر امر به عضویت در معاهده پالرمو یعنی مبارزه با جرائم سازمان یافته می کنند در حالی که بزرگترین مافیای دنیا به ویژه شبکه بزرگ توزیع مواد مخدر زیر سر نظام غرب، انگلیس و آمریکایی هاست و تمام پول مواد مخدر بوسیله پولشویی جابجا می شود.

وی عنوان کرد: پرچم مبارزه با استکبار جهانی و این جهاد عظیم در دست جوانان بخصوص دانشجویان و دانش آموزان ایرانی است و این یک برگ زرینی برای معرفی جوان ایرانی است به طوری که الان میلیون ها جوان در ایران، افغانستان، عراق، پاکستان، سوریه، لبنان و بحرین در حال مبارزه و شهید شدن هستند.

نماینده مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: انقلاب اسلامی ایران کهنه شدنی، مندرس و موزه ای نیست به طوری که اگر هزاران سال هم از عمر انقلاب اسلامی ایران بگذرد یک روز هم بوی کهنگی نمی گیرد و همیشه سرحال و بانشاط می ماند.

وی با اشاره به، الگوی فرزندان انقلاب، شهدای کربلا، صحابه ی برجسته پیامبر و ۲۳۰ هزار شهید جوان ایرانی است اضافه کرد: در فطرت تمامی بشر روحیه مبارزه با ظلم، استکبار و دیکتاتور وجود دارد بنابراین این راه همچنان ادامه پیدا می کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28400

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.