تاریخ ارسال : ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۲:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قسمتی از گرانی ارز جنگ روانی هست/لزوم ایجاد امید و داعیه در مردم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا تابش امشب در جلسه شورای برنامه ریزی استان یزد گفت: این سنت حسنه ای هست که مسئولان جدید از بدنه ادارات انتخاب می گردند و امید داریم این سنت در کشور باب گردد.

وی عنوان نمود: کشور با مشکلات مختلفی مواجه هست که بعضی از این مشکلات ریشه در گذشته دارد و بعضی دیگر نوظهور و نشأت گرفته از تغییر جهان هست.

ریاست مجمع نمایندگان استان یزد تصریح نمود: با اهمیت ترین خطری که کشور را تهدید می کند این هست که چشم اندازهای روشن آینده مرتب در فراروی تهدید قرار می گیرد و در مردم ایجاد یاس می گردد.

تابش دنبال کرد: دشمنان مرتب بر طبل تبلیغات بی آینده بودن مردم این کشور می کوبند که در این راستا باید در مردم ایجاد داعیه و امید کنیم و مستلزم این امر تفاهم و صحبت و اجماع بر سر مسائل بنیادی کشور هست.

نماینده مردم اردکان در مجلس عنوان نمود: علی رغم اینکه که کشور با مشکلات زیادی رو به رو بود که ریشه در بدخواهی دشمنان دارد، به عنوان عضو شورای پول و اعتبار، از مجموع کارهای دولت در حوزه اقتصادی قدردانی می کنم.

وی به بیان بعضی از شاخص های اقتصادی من جمله کنترل و کاهش تورم سالانه، رشد اقتصادی و … پرداخت و گفت: این شاخص ها نکات مثبتی هست که باید مطرح گردد زیرا دولت پیشانی نظام هست و با سیاه نمایی دولت راه به جایی نخواهند برد.

تابش تصریح نمود: اگر چه مشکلات و گرفتاری هایی وجود دارد اما باید در مردم امیدواری ایجاد گردد.

وی دنبال کرد: ریشه مسائل ذی ربط به حوزه ارز، اقتصادی نیست و باید مدیریت گردد یک قدری از این مشکل مدیریت خوب تر می طلبد و قسمتی از آن جنگ روانی هست که به راه افتاده و عامل آن سیاسی هست.

وی گفت: در بودجه ریزی عملیاتی نیز اگر چه در اوائل راه هستیم اما کارکرد دولت در این زمینه قابل تقدیر هست و دولت خاضعانه در صدد برطرف مشکلات بر خواهد آمد.

تابش یادآور گردید: درآمدهای استان باید واقع بینانه تر دیده گردد زیرا مردم حالا تحت فشار می باشند و آمارها نشان می دهد که یزدی که شهره در کار اقتصادی هست، در مضایق و تنگناهایی هست که باید به این امر توجه گردد.

وی درباره مساله آب نیز گفته بود: دولت کمک کند تا اعتبارات آب تامین گردد چون مساله مهمی برای استان هست ضمن اینکه درخواست تفویض اختیار به استان در اموری که راهگشا هست را داریم زیرا این امر توان دارد با تکیه به حجم های استان، شکوفایی ایجاد کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95667

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.