تاریخ ارسال : ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۷:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قصه های مجید هنوز در ذهن مردم حاضر است/دوست نداشتم بی بی را در بستر نگاه کنم

مهدی باقربیگی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد احوالاتش پس از بازی در “قصه های مجید” مهدی باقربیگی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد احوالاتش پس از بازی در “قصه های مجید” اظهار کرد: پس از قصه های مجید هر هفته یا هر ماه یک بار به ملاقات بی بی می رفتم و یا تلفنی جویای حالش می شدم، در زمان مریضی هم چند بار رفته بودم و غصه می خوردم. اگر دیر به دیر و کم می رفتم به علت این بود که دوست نداشتم بی بی را در بستر مریضی نگاه کنم.

مهدی باقر بیگی

در حال حاضر او هم کم کار است و در فیلم هایی که جدیدا تولید کرده نقشی که مناسب من باشد وجود نداشته است اما همیشه به من لطف دارد و مفتخر هستم که با او کار کنم و اگر نقشی مناسب من باشد قطعا به من می گوید.

این بازیگر در مورد این که به چه سبب پس از “قصه های مجید” این بازیگر در مورد این که به چه سبب پس از “قصه های مجید” به ناگهان از بازی فاصله گرفت توضیح داد: همچنین که از زمان پخش سریال در سال ۷۱ تا ۷۵ فکر تحصیل و زندگی بودم، قصه های مجید آن چنان در ذهن مردم و جامعه نقش بسته بود که درهر نقشی می خواستم بازی کنم مردم دوست داشتند مرا در همان حال و هوای مجید نگاه کنند. با خودم فکر کردم که اگر ۴ سال بازی نکنم و مردم یادشان رود خوب تر توان دارم کار کنم اما قصه های مجید پس از گذشت ۲۵ سال از پخشش هنوز از ذهن مردم فراموش نشده است و بعضی از مردم در مورد کارهایی که پس از ان بازی کردم در پیامک هایی که برای عاملان فرستاده بودند بیان می کردند که چه خوب کردید مجید را در این سریال شرکت دادید و مجید چقدر بزرگ شده است.

باقر بیگی دنبال کرد: این سخن ها یعنی هنوز مجید در ذهن مردم حاضر است و این کار را سخت می کرد، از طرف دیگر پیشنهادات فراوان بود اما پیشنهاد چشمگیری تا زمان پیشنهاد جعفری جوزانی برای “در چشم باد” باقر بیگی دنبال کرد: این سخن ها یعنی هنوز مجید در ذهن مردم حاضر است و این کار را سخت می کرد، از طرف دیگر پیشنهادات فراوان بود اما پیشنهاد چشمگیری تا زمان پیشنهاد جعفری جوزانی برای “در چشم باد” و همزمان با آن تله فیلم کیومرث پور احمد نشده بود.

مهدی باقربیگی

بازیگر قصه های مجید در مورد هنر در سرزمین ایران افزود: همیشه گفته ام که هنر هفتم هنر جادویی است، فوری تر از همه کارها به نتیجه می رسد و مؤثر است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94444

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.