تاریخ ارسال : ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قصور دولت های گذشته در بابل توسط استاندار مازندران مرتفع شده است

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه خدمات استاندار مازندران در شهرهای استان مشهود است، گفت: قصور دولت های گذشته در بابل در حوزه عمرانی توسط استاندار مازندران مرتفع شده است.۶-۶۰۰x445

حجت الاسلام حسن روحانی امروز در گفت و گو با خبرنگار شلمچه نیوز در بابل اظهار داشت: جای بسی خوشحالی است با نگاه وحدت بخش استاندار مازندران، جو آرام سیاسی در فضای مازندران حاکم شده و این استان بی تنش ترین  فضای سیاسی در طی سال های گذشته را تجربه می کند.
وی افزود: هرچند برخی از زیاده خواهان در صدد هستند فضای آرام مازندران را متشنج و بی ثباتی را در استان حاکم کنند اما با لطف و عنایت خداوند شاهد ثبات و امنیت نسبی در مازندران هستیم.
روحانی با تقدیر از استاندار مازندران در خصوص توجه ویژه به حوزه راه این شهرستان بیان کرد: در پی انعکاس حادثه خیز بودن جاده های بندپی و کیاکلا، بلافاصله با حضور استاندار مازندران، معاون عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و فرماندار بابل جلسه ای تشکیل و نسبت به پیگیری و رفع مشکلات این جاده ها تاکید شد.
وی با اشاره به اینکه تعریض جاده بابل کیاکلا نیز آغاز شده است، از حمایت و پیگیری استاندار مازندران نسبت به رفع مشکلات شهرستان بابل به ویژه در حوزه راه تقدیر کرد.
امام جمعه بابل تصریح کرد: با توجه به کمبود اعتبار ، خدمات دولت یازدهم در بابل قابل تقدیر است و قصور دولت های گذشته در بابل توسط استاندار مازندران مرتفع شده است.
وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در خصوص تسریع کمربندی جنوبی بابل انجام شده است، ابراز امیدواری کرد با پیگیری جدی مسئولان ارشد استان به زودی شاهد بهره برداری این پروژه بزرگ در بابل باشیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28688

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.