تاریخ ارسال : ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۶:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قصور وزارت بهداشت در عرضه گزارش تعیین تعرفه ها به مجلس

وی دنبال کرد: بی تردید چهار ماه مجال وجود داشته تا وزارت بهداشت این مصوبه شورای عالی بیمه را ابلاغ کرده و نحوه اجرای آن را پیگیری کند، در نتیجه باید مسئولین وزارتخانه به مجلس اعلام می کردند که ما هشدار می دهیم که دیرکرد در اجرای این مصوبه مشکل ساز می گردد.

جمالی یادآور گردید: البته امکان دارد رودربایستی های سازمانی که بین وزارتخانه ها بویژه سازمان برنامه و بودجه وجود دارد مانع از پیگیری نحوه اجرای مصوبه شورای عالی بیمه برای تعیین تعرفه ها شده باشد.

وی در بیان دلایل انتقاد از نحوه کارکرد شورای عالی بیمه تصریح نمود: تا وقتی که مصوبه تعیین تعرفه ها اجرایی نشود، نتیجه آن انتشار خبرهایی مبنی بر وجود بی نظمی در دریافت تعرفه ها در جایگاه ها درمانی متفاوت می باشد.

این نماینده مجلس افزود: مطمئنا به دنبال بی نظمی ایجاد شده در دریافت تعرفه های پزشکی هم سازمان برنامه و بودجه، هم وزارت بهداشت و هم مردم متضرر می گردند و دغدغه ما هم در این راستا بوده است، در غیر این صورت با هیچ کس عنادی نداریم.

وی تاکید کرد: این مبحث باید مثل مشکلی که در حوزه پرداخت ۹ بیست و هفتم قسمت معالجه کارگران از سوی سازمان بیمه تامین اجتماعی وجود داشت از طریق مجلس پیگیری می گردید که سر انجام به دنبال پشتیبانی مجلس، دولت برای آن صندوقی تعیین کرد، در این صورت نمایندگان مجلس نیز در جریان روند اجرای این مصوبه قرار می گرفتند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95673

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.