تاریخ ارسال : ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
در دیدار مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا با دارنده مدال برنز کشتی بازی های داخل سالن آسیا مطرح شد:

قهرمانی توأم با اخلاق در بین جامعه ورزشی دارای ارزش است

 

در پی کسب مقام سومی نادر حاج آقانیا کشتی گیر با اخلاق بابلسری در مسابقات بازیهای داخل سالن آسیا ، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران در دیدار با وی، ضمن عرض تبریک به مناسبت کسب این موفقیت، به خصلت های برجسته و فضائل اخلاقی وی اشاره کرد و گفت: قهرمانی توأم با اخلاق در بین جامعه ورزشی دارای ارزش است.

 

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، سید جواد حسینیان اظهارداشت: .به هر حال یکی از توانایی های ورزش در آن است که به عنوان محلی برای پرورش مجموعه ای از فضایل اخلاقی ، ورزشکاران ما بتوانند جسم و روح خود را به سوی اهداف متعالی سوق دهند.

 

 

وی با قدردانی از اسماعیل پور مربی سازنده کشتی مازندران و این کشتی شایسته مانزدرانی، یادآورشد: وی در دوران مربیگری قهرمانان بسیاری را تحویل کشتی کشور و مازندران داده که هر یک برای این دیار افتخارات بسیاری را کسب کرده اند.

 

حسینیان با بیان اینکه بدون اصلاح و ارتقاء وضعیت فرهنگی و اخلاقی، ورزش نمی تواند در ابعاد فنی و قهرمانی در مسیر پیشرفت و حرکت رو به جلو قرار بگیرد،  تصریح کرد: بنده به دقت از وضعیت حاج آقانیا باخبرم و اینکه علیرغم مشکلات بسیار و  از دست دادن پدر ، اما این ورزشکار با اخلاق استان بر مشکلات فائق آمد و با عزمی راخ توانست مدال برنز را برای کشتی کشورمان و مازندران سرفراز به دست آورد.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68456

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.