تاریخ ارسال : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قهر مظلومی با بازیکنان استقلال و مصدومیت حاج‌محمدی

آبی پوشان پایتخت عصر امروز تمرینات خود را زیر بارش باران شدید پیگیری کردند .

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ابی پوشان پایتخت ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه عصر امروز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری کردند.
قبل از شروع تمرین گردوخاک شدیدی در مجموعه آزادی ایجاد شد که برای دقایقی شرایط تمرین آبی‌پوشان را تحت‌تأثیر قرار داد .
بازیکنان ابتدا با دویدن به دور زمین تمرین خود را شروع کردند.
پرویز مظلومی در ابتدای تمرین با بازیکنان صحبت نکرد و بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تمرینات خود را دنبال کردند و این شائبه برای هواداران پیش آمد که شاید سرمربی استقلال با بازیکنان این تیم قهر کرده است!
با وجود اینکه بارش باران در آغاز تمرین استقلال شروع شده بود، ولی حدود ١۵٠هوادار در تمرین امروز حاضر بوده و از نزدیک نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی بودند. هواداران آبی پوش به شدت فرشید اسماعیلی را مورد تشویق قرار دادند.
با توجه به بارش باران بعد از گذشت ٣٠دقیقه از تمرین، منصور پورحیدری با خودروی شخصی به ورزشگاه آزادی آمد و بدون اینکه از اتومبیل خود پیاده شود، تمرینات استقلال را زیر نظر گرفت.
نصراله عبدالهی نیز در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت.
بارش شدید باران موجب شد تا بازیکنان استقلال به‌شدت خیس شوند که همین مسئله باعث شد تا تمرین برای آنها در شرایطی سخت برگزار شود.
در ابتدای تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌هایشان پرداخته و سپس بازی ۴ به ۲ انجام دادند. بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز انجام کارهای کششی و نرمشی را در دستور کار قرار دادند.
در بخش بعدی بازیکنان در دو گروه تقسیم و به کار با توپ پرداختند و پس از ان فوتبال درون‌تیمی انجام دادند که خسرو حیدری در این مسابقه حضور نداشت و زودتر به رختکن رفت.
بعد از کارهای استقامتی بازیکنان زیر نظر صالح تمرینات خود را پیگیری کردند.
برخی تماشاگران استقلال از استان مازندران به تهران آمدند و با خود بنری را آورده بودند که روی آن نوشته شده بود (امید ابراهیمی افتخار مازندران)
عادل شیحی و روزبه چشمی غایبان تمرین امروز عصر آبی پوشان بودند.
در انتهای تمرین امروز امین حاج محمدی دچار مصدومیت شد.
بازیکنان تیم استقلال پس از پایان تمرین امروز بلافاصله راهی رختکن شدند تا بیش‌تر زیر بارش باران خیس نشوند.
بازیکنان استقلال صبح فردا ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی آخرین تمرین خود را برگزار خواهد کرد و سپس ساعت ١٣ ناهار را در هتل المپیک صرف خواهند کرد و ساعت ١۴:٣٠تهران را به مقصد قم ترک می‌کنند .
اعضای تیم استقلال قرار است در هتل خورشید قم مستقر شوند.
نشست خبری استقلال و صبا قم نیز فردا ساعت ١٧:٣٠ در قم برگزار می شود.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16588

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.