تاریخ ارسال : ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

قول مساعد وزارت ارشاد برای رسیدگی به طرح «تئاتر شهر» قزوین

داود محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: هنرمندان قزوین از نبود تالار شهر به شدت گلایه مند و خواستار راه اندازی هر چه سریع تر آن هستند زیرا مدتها از بلاتکلیفی آن می گذرد.

وی افزود: این مجموعه باید امکانات، تجهیزات، فضا و استانداردهای لازم را برای ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان داشته باشد و بتواند پاسخگوی بخشی از نیاز آنان باشد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: راه اندازی تالار شهر به طور قطع با اعمال مدیریت صحیح فرصتی برای حل مشکلات هنرمندان خواهد بود؛ مشکلاتی که سال هاست هنرمندان استان با آن دست و پنجه نرم می کنند.

محمدی خاطرنشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته و مذاکرات و گفت‌وگوهایی که با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته ام، ایشان قول مساعد برای رسیدگی و حل مشکل به منظور راه اندازی تئاتر شهر داد.

وی با اشاره به مشکلات هنرمندان از جمله هنرمندان استان قزوین بیان کرد: هنرمندان گرچه با تحمل مسائل مختلف کار می کنند؛ اما این امر دلیلی بر خوب بودن شرایط و رضایت آنان نیست و مجوزی برای غفلت مسئولان امر نمی شود.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: هنرمند زمانی که با انواع مشکلات مواجه باشد، ممکن است نتواند چنان که باید با آسودگی خیال به فعالیت هنری خود بپردازد و با در نظر گرفتن این موضوعات و ضرورت بهره مندی از هنر برای ارتقای جامعه، حمایت از این قشر ضروری است.

محمدی یادآور شد: بسیاری از هنرمندان ما با مسائل مالی دست و پنجه نرم می کنند و در رشته تئاتر نیز مردم نبود سالن مناسب با استانداردهای لازم هم بر اجرای کارهای هنری و هم بر فروش و جذب تماشاگر نمایش ها تأثیر گذاشته است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67393

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.