تاریخ ارسال : ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لاریجانی با آیات عظام و مراجع تقلید دیدار نمود

لاریجانی با آیات عظام و مراجع تقلید دیدار کردبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، علی لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی که به استان شهر قم عزیمت کرده هست، عصر روز (چهارشنبه، ۱۵ فروردین ماه) با آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله العظمی صافی گلپایگانی، آیت الله العظمی شبیری زنجانی، آیت الله العظمی مکارم شیرازی، آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عالیقدر تقلید دیدار و اظهار کرد وگو کرد.

لاریجانی در این دیدار با اشاره به اینکه مسئله های اقتصادی دارای پیچیدگی‌های بسیاری هست و اصلاحات این عرصه باید به مرور زمان صورت پذیرد، اظهار کرد: حوزه صادرات خصوصا بخش صادرات غیرنفتی یکی از مسئله های اقتصادی هست که باید تقویت گردد.

ریاست مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه در کمال خوشبختی کارکرد جمهوری اسلامی ایران در مورد مسائل منطقه‌ای خوب بوده هست، اظهار کرد: در کمال خوشبختی در حوزه مسائل عراق و مقابله با تروریسم نقش کشورمان معروف بوده هست؛ علاوه بر این وضع کشور سوریه نیز رو به بهبود هست و نگرانی‌های گذشته مبنی بر وجود تروریسم رفع شده هست.

لاریجانی با اشاره به اینکه سعودی‌ها همچنان با شیطنت نسبت به مسائل یمن و حتی بر علیه ایران مشی می‌کنند، دنبال کرد: البته مشی کشورمان در منطقه از وزانت بهره مند بوده و با تدبیر هست.

وی اضافه کرد: بعضی کشور‌های منطقه با کشورمان همراهی‌هایی دارند؛ البته کوشش این هست که همگرایی منطقه‌ای افزایش یابد، گرچه سعودی‌ها جهت دیگری را دنبال می‌کنند، اما به طور مستمر عنوان نموده ایم برای حل و فصل مسائل آماده ایم.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خانه ملت،لاریجانی تاکید کرد: کوششمان این هست که از طرق سیاسی مسائل رفع گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94711

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.