تاریخ ارسال : ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لاریجانی برای سال ۱۴۰۰ آماده می شود؟

نامه نیوز: سیدجواد ابطحی در مورد کوشش شخصیت های جریان اصولگرا برای انتخابات رئیس جمهوری ۱۴۰۰ به نامه نیوز اظهار کرد: مشکوک هستم آقای ضرغامی فعالیت هایی که در اینستاگرام دارد یا گفت و گو ها و دیدارهایش با هدف کاندیداتوری در انتخابات رئیس جمهوری باشد.

وی در مورد هدف جلیلی از تشکیل دولت در سایه نیز یادآور گردید: جلیلی از مردان ارزش‌مدار هست و قصدش آماده شدن برای انتخابات رئیس جمهوری نیست.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به تحرکات علی لاریجانی گفته بود: از خود آقای لاریجانی چیزی نشنیدم اما وقتی کسانی مثل کاظم جلالی گفت وگو هایی می کنند و بیان می کنند خوب ترین گزینه برای نامزدی در انتخابات رئیس جمهوری آقای لاریجانی هست. این مساله انسان را دچار شک و تردید می کند چون از گذشته نیز آقای لاریجانی جلساتی با بعضی دوستان نمایندگان کنونی و ادوار مجلس دارد. مجموع این مسائل شاید به ذهن برساند که آقای لاریجانی برای انتخابات رئیس جمهوری آینده فعالیت می کند.

وی در مورد بعضی اخبار مربوط به کوشش علی لاریجانی برای تشکیل پارلمان در سایه اظهار کرد: پارلمان در سایه مفهوم ندارد اما نمایندگان ادوار مجلس هر هفته روز یکشنبه ها جلسه می گذارند و دستورکار دارند، در بعضی قوانین ورود می کنند، اطلاعیه می دهند و بدنه کلیدی این مجموعه نیز با آقای لاریجانی مربوط هست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در مورد دلیل پشتیبانی علی لاریجانی از ساماندهی نمایندگان ادوار و ارتباطش با زمینه چینی برای عرضه فهرست سراسری در انتخابات مجلس سال آینده اظهار کرد: همین هست، منتها قصد دارد یک حزبی بدون اسم و تحت عنوان نمایندگان ادوار شکل بگیرد و از پتانسیل نمایندگان ادوار در حوزه های انتخابیه پیشین آنان استفاده نماید چون بعضی از نمایندگان ادوار همچنان نفوذی در حوزه انتخابیه خود دارند در نتیجه هدف آن هست که از نفوذ نمایندگان ادوار استفاده گردد.

وی با بیان اینکه برنامه لاریجانی برای انتخابات مجلس موفقیتی به دنبال ندارد دنبال کرد: بعید می دانم با این مکانیزم به نتیجه برسد چون نمایندگان ادوار زیادتر در تهران ساکن می باشند و کمتر به حوزه های انتخابیه می روند، مَثَل معروفی هست که می گوید از دل برود هر آنکه از دیده برفت.

عضو جبهه پایداری در مورد تحرکات سیاسی قالیباف و رضایی اظهار کرد: هر دو چند مرتبه کاندیدای انتخابات رئیس جمهوری بودند، آنان هواداران جدی خود را در نحله هایی از اصولگرایان دارند. دیدارهایی هم با بعضی شخصیت ها و سیاسیون برگزار می نمایند در نتیجه او و آقای محسن رضایی بی میل نیستند و جدی قصد دارند طبق تکلیف دینی وارد میدان انتخابات رئیس جمهوری گردند و به این سادگی ها کنار نمی روند.

ابطحی در مورد نحوه مدیریت تکثر شخصیت ها در انتخابات رئیس جمهوری آینده اظهار کرد: آنچه اصولگرایان را فشل کرده هست همین تکثرگرایی بوده، یک زمانی شیخوخیت را می قبول کردند و کنار می رفتند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95700

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.