تاریخ ارسال : ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لاریجانی: هیچ اولویتی بالاتر از اقتصاد پایدار برای کشور نیست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، علی لاریجانی صبح امروز در مراسم کلنگ‌زنی پالایشگاه پلاسمای انسانی کرمان اظهار داشت: پالایشگاه پلاسمای انسانی کرمان امری مهم برای توسعه کشور است.
 
وی بیان داشت: اگر مسئولان و کارآفرینان به موقع به انجام کارها بپردازند، این امر موجب پیشرفت کشور می‌شود.
 
رئیس مجلس ادامه داد: حرکت خوبی در کشور برای توسعه راه افتاده است و استاندار کرمان روحیه ابتکاری خوبی دارد و افراد موثری از کرمان در مجلس هستند، بنابراین زمینه برای سرمایه‌گذاری و توسعه در استان کرمان فراهم شده است.
 
لاریجانی تصریح کرد: افرادی که برای آینده ایران نگران هستند، آستین‌ها را برای کارآفرینی و توسعه بالا بزنند و ما هم کمک می‌کنیم.
 
وی ادامه داد: جوانانی که فارغ التحصیل می‌شوند به دنبال کارهای نو باشند و با توجه به زبرساخت‌های کشور می‌توان جهش خوبی را به وجود آورد.
 
رئیس مجلس ابراز داشت: امروز هیچ اولویتی بالاتر از این نیست که اقتصاد پایدار و سرپا برای کشور فراهم کنیم، زیرا اقتصاد ضعیف نمی‌تواند، پیام‌رسان خوبی برای کشور باشد.
 
لاریجانی افزود: امکانات احداث پالایشگاه پلاسما در کشور وجود دارد و خوشحال هستم که این پالایشگاه در کرمان احداث می‌شود و اهمیت این پروژه در کشور زیاد است و هرگونه کمکی برای اجرای این پروژه انجام می‌دهیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=40779

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.