تاریخ ارسال : ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لایق: پرونده کشتی، سیاسی شده بود

خبرگزاری فارس: رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی در مورد بحث محرومیت و خطر تعلیق کشتی ایران گفت: درست است که در مورد علیرضا کریمی حکم محرومیت صادر گردیده اما در کمال خوشبختی این حکم خیلی به سود کشتی ما بود. پرونده به صورتی سنگین شده بود که مبحث از حالت ورزشی خارج و سیاسی شده بود.

دبیر فدراسیون کشتی با اشاره به بحث تعلیق کشتی گفت: سوژه ای که در هفته گذشته مطرح گردید که احتمال تعلیق کشتی ایران می‌رود و این واقعاً پررنگ است. البته آقای خادم با ارتباطاتی که با کشورهای دوست انجام داده و با کمک کشورهایی که در کنار ایران هستند، توانستیم حکمی برای پرونده دریافت کنیم که کشتی ما پایین ترین عارضه را ببیند.

دبیر فدراسیون کشتی در جواب به این سوال که آیا وزارت ورزش چقدر به فدراسیون کشتی کمک کرده و آیا به اردوهای تیم ملی سر می‌زنند یا نه، اقرار داشت: وزیر ورزش رابطه خوبی با کشتی دارد یکی برای بار دوم هم به فدراسیون کشتی سر زنده‌اند و در تمام مسابقات بین‌المللی ما وی حاضر هستند. وزارت ورزش هم در حد توانش به ما کمک می‌کند و در کنار کشتی حاضر است. هرچند کمک‌ها به اندازه ورزش اول کشور نیست و این کمک‌ها کفاف کشتی را نمی‌دهد و پاسخگوی ورزش اول کشور نیست.

لایق به اشاره به ظرفیت فعالیت های کشتی گفت: کشتی یک تنه به اندازه هفت یا هشت فدراسیون دیگر کار می‌کند. تمام فدراسیون‌ها زحمت می‌کشند اما فدراسیون کشتی در یکی دو ماه موخر حدود ۱۰ مسابقه بین‌المللی برگزار نمود. کشتی ورزش ملی ما است و احتیاج به پشتیبانی مخصوص دارد. این حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد، پاسخگوی نیازهای فدراسیون کشتی نیست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=88647

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.