تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لرستان، معین کرمانشاه در اداره بحران

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوانلرستان سید موسی خادمی استاندار لرستان اضافه کرد: پس از زلزله سابق در کرمانشاه بلافاصله نیرو‌ها و ابزارها استان برای مساعدت به هموطنان‌مان بسیج شده و در این راستا امکانات و ابزارها و نیرو‌های امدادی به سرعت به مکان سانحه اعزام گردیدند.

وی اضافه کرد: بر این اساس استانداری لرستان سریعاً نیرو‌های امدادی را برای مساعدت به حادثه‌دیدگان کرمانشاه به خط کرد و یک فروند بالگرد اورژانس به همراه تکنسین‌ها به مکان اعزام گردید.

استاندار لرستان دنبال کرد: در این راستا دو دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۸ دستگاه آمبولانس کم وزن، ۱۰۷۰ دستگاه چادر گروهی و ۲۷۰۰ چادر تک نفره به استان کرمانشاه اعزام و ارسال گردید.

استاندار لرستان عنوان کرد: تا این لحظه ۱۰۵ نفر در حوزه خدمات دکتری،۱۳۲ نفر خدمات پرستاری، ۳۵ نفر خدمات مامایی و ۳۰ نفر برای عرضه خدمات پشتیبانی روانی به کرمانشاه اعزام شده‌اند.

خادمی عنوان کرد: لرستان به‌عنوان معین استان کرمانشاه در بحث اداره آشفتگی شمرده می‌شود و به‌منظور مساعدت به زلزله‌زدگان در این استان از هیچ مساعدتی دریغ نخواهیم کرد و از همه وسیله و ابزارها موجود بکارگیری می‌کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74493

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.