تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لزوم تقویت نیروهای نظامی در حوزه دریا

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، عزت الله یوسفیان ملا یکشنبه شب در جلسه مستقلین ولایی در آمل با بیان اینکه حسابگری منفعت طلبانه انگلستان نسبت به آمریکا موجب تأسیس پایگاه نظامی در خلیج فارس شده هست گفت: مرزهای آبی ایران دقیقا مشخص هست وانگلیسی ها نباید اشتباهی در حوزه ورود به مرزهای ایران دارا باشند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه انگلستان حضور خود در خلیج فارس را با مساله تروریسم توجیه می کند گفت: با این وجود این کشور مطمئنا برنامه درازمدت در خلیج فارس دارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخناش تصریح نمود: قبل از این نیز نیروهای آمریکایی به علل واهی در خلیج فارس حضور پیدا نموده اند و حتی از ناتو هم استفاده می کردند اما حالا اعضای ناتو با یکدیگر اختلاف دارند و چندان هماهنگ نیستند.

یوسفیان ملا علاوه بر این با اهتمام بر اینکه هنوز انگلستان جایگاه آنچنانی درخلیج فارس ندارد گفت: اگر درصد حضور آنان در خلیج فارس افزایش یابد یا دوباره ناتو وارد قضیه گردد امکان دارد مشکلاتی ایجاد کنند بنابراین ما باید در همه ابعاد، نیروهای نظامی را تقویت نماییم که من جمله آن حوزه دریاست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95173

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.