تاریخ ارسال : ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لزوم حضور رئیس شورای شهر تهران در دولت

 شلمچه نیوز- احمد غلامحسینی؛ در خبرها خواندیم که احتمال می رود طبق یک رویه ی قبلی که حدود پانزده سال متوقف شده بود ، شهردار تهران بتواند در جلسات هیات دولت شرکت کند.
در این خصوص به استحضار ریاست جمهوری می رساند : این اتفاق که یک مقام شهری بتواند در هیات دولت و تصمیمات کلان حضور داشته باشد فی نفسه اقدام پربرکتی است و فواید آن شامل حال دولت ، مدیریت شهری و در اصل مردم شریف مان خواهد شد.
ولی با عنایت به اینکه رئیس شورای شهر تهران، منتخب مردم پایتخت و معتمد اعضای شورای شهر تهران و متکی به آراء مستقیم است پیشنهاد می شود با استناد به دلایل فوق و ادله منطقی دیگر که بیان آن مجال دیگری را می طلبد ؛ به جای شهردار منتخب ، رئیس شورای شهر تهران در جلسات رسمی دولت حضور یابد.
بی شک تحقق این پیشنهاد موجب تحکیم و ارتقاء جایگاه پارلمان شهری و احترام به تصمیمات اجتماعی است.
همچنین در سالروز اسارت متفکر بزرگ و نابغه ی جهان اسلام امام موسی صدر عزیز را گرامی دارم و از خداوند متعال در روز شریف عرفه برای ایشان تمنای سلامت و رهایی و بازگشت به آغوش خانواده و امت اسلامی را دارم
در پایان به مقام شامخ شهدا خصوصا شهید محسن حججی که به تعبیر شیوا و رسای مقام معظم رهبری – مدظله العالی – او حجت خداوند در مقابل چشمان همگان بود” ارادت خالصانه ی قلبی ام را ابراز می کنم
سلام بر شهیدان راه خدا ….


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=63025

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.