تاریخ ارسال : ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لزوم رعایت اصول امنیت و امنیتی در برپایی اردوهای راهیان نور

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ایسنا،توحید خسروی  دنبال کرد: در اوایل برپایی اردوهای راهیان نور، مسئولین کاروان ها به صورت کامل توجیه نبودند اما در طول چند سال گذشته با فرامین راهبردی فرماندهی کل قوا و فرمانده کل سپاه و خصوصا ابلاغ دستورالعمل در سازمان اردویی بسیج و قرارگاه مرکزی راهیان نور؛ کاروان های راهیان نور مجبور به اصول امنیت و امنیتی گردیدند.

  وی گفت:در طول چند سال گذشته به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و حضور بسیجیان،پاسداران و دلسوزان نیروهای مسلح، امنیت خوبی در منطقه های راهیان نور برقرار شده هست و مشکل امنیتی نداشته ایم و کاروان ها نسبت به مسائل امنیتی توجیه می باشند.

  سرپرست کمیته امنیت و محافظت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: نسبت به امر امنیت، مسئولین کاروان ها و مسئولین یادمان ها و اردوگاه های راهیان نور، نسبت به مسائل امنیت و امنیتی توجیه گردیدند و تعلیم های لازم به آنان داده شده است  و  تا به امروز هیچگونه مشکل امنیتی در اردوهای راهیان نور نداشته ایم.

  وی با اشاره به برپایی جشنواره ملی سرزمین نور به مدت ۹ شب در اردوگاه شهید باکری خرمشهر، گفت: در برپایی جشنواره سرزمین نور هم با توجه به مشارکت دوستان و همکارانمان در مدیریت و فرماندهی اردوگاه شهید باکری، سپاه و بسیج آبادان و خرمشهر و کمیته مراقبت و امنیت ستاد مرکزی راهیان نور، بحمدالله این جشنواره با آرامش لازم در این اردوگاه برگزار گردید.

  خسروی تاکید کرد: ابلاغ فرمان العمل ها به مسئولین راهیان نور سپاه های استانی از طریق قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، حاصل تجربیات امنیت و امنیتی در طول سالیان گذشته در برپایی اردوهای راهیان نور بوده هست و رعایت اصول امنیت و امنیتی توسط مسئولین کاروان های راهیان نور، یکی از اصول ضروری هست.

 
سرپرست کمیته امنیت و محافظت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: نیروهای محسوس و نامحسوس به صورت مداوم، مسیرهای گذر و مرور کاروان های راهیان نور و علاوه بر این محل ساکن کردن این عزیزان را تحت نظر دارند تا هیچ مشکلی برای کاروان ها پیش نیاید و همین گونه باید گفت به سبب ارتقا ضریب امنیت، دستورالعمل هایی مبنی بر عدم رفت و آمد اتوبوس کاروان ها در طول شب، ساکن کردن در محل های امنیت و از قبل تعیین شده و …به مسئولین سپاه های استانی ابلاغ شده هست.

 

انتهای پیام
 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92884

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.