تاریخ ارسال : ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لس آنجلس تایمز: انتظارات غرب از انتخابات ایران عملی نشد

توافق هسته ای توسط کشور های قدرتمند جهان به امضا رسیده است و هرچند که ایران از نظر بیرونی ها تغییر کرده است اما باید گفت، درون ایران آنچنان که باید و شاید تغییر نکرده است.

 به گزارش شلمچه نیوز، روزنامه آمریکایی “لس آنجلس تایمز” در گزارشی با عنوان “اعتدالگرایان در ایران؟ امیدتان را از دست ندهید” نوشت: «ایرانی ها در روز جمعه به پای صندوق های رای رفتند تا برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ایران، افراد مورد نظر خود را انتخاب کنند.»

 

این روزنامه آمریکایی تاکید کرد: «ناظرانی از سرتاسر جهان که انتخابات ایران را دنبال می کردند، انتظار داشتند که دوباره اصلاح طلبان به روی کار بیایند؛ اما به نظر می رسد که آنها پیروز نشده اند و انتظارات کاهش یافته است.»

 

 

این روزنامه افزود: «در سال های اخیر ایران تغییرات زیادی را تجربه کرده است و مهمترین آنها توافق هسته ای است که مابین ایران و کشورهای قدرتمند جهان به امضا رسیده است.»

 

لس آنجلس تایمز اضافه می کند: «هرچند که ایران از نظر بیرونی ها تغییر کرده است اما باید گفت، درون ایران آنچنان که باید و شاید تغییر نکرده است. در نهایت امر، باید گفت که ایران آن چیزی را که می خواست، از توافق هسته ای بدست آورده و این کشور با این توافق، قدرت خود را بیش از پیش تثبیت کرده است.»

جام نیوز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12245

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.