تاریخ ارسال : ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لشکر ۲۵۰ نفره رفسنجانی به بوشهر رفت

هیئتی ۲۵۰ نفر شامل ۵۰ خبرنگار به همراه ۲۰۰ نفر دیگر روز دوشنبه برای همراهی هاشمی رفسنجانی در سفر به جزیره خارگ وارد بوشهر شدند.

به گزارش شلمچه نیوز، درحالی که در چند روز گذشته رسانه های محلی از حضور حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه آزاد خارگ و سخنرانی به مناسبت روز دانشجو خبر داده بودند اما این سفر به دلایلی نامعلوم به تعویق افتاد.

پایگاه خبری تحلیلی «گام نیوز» نیز در خبری از لشکرکشی حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی به استان پرده برداشت و در شنیده های خبری خود احتمال حضور هیئتی ۲۰۰ نفره را در جزیره خارگ به همراه رئیس تشخیص مصلحت نظام مخابره کرد.

حال پس از چند روز از انتشار خبر، این خبر به واقعیت تبدیل شد و بر اساس خبرهای رسیده هیئتی ۲۵۰ نفر شامل ۵۰ خبرنگار به همراه ۲۰۰ نفر دیگر امروز وارد بوشهر شدند. افزودن بر این ۲۵۰ نفر قطعا ًافرادی دیگری روز سفر هاشمی به خارگ وی را همراهی خواهند کرد.

هاشمی رفسنجانی که گفته می شود روز چهارشنبه وارد جزیره جزیره خارگ می شود قرار است در جریان این سفر بازدیدی از تاسیسات نفتی خارگ و سخنرانی در جمع دانشجویان و مسئولان دانشگاه آزاد خارگ را در برنامه های خود داشته باشد.

شنیده ها حاکی از آن است تیم تشریفات و امنیت هاشمی از چند روز پیش جهت هماهنگی سفر ایشان در خارگ حضور داشته اند.

چرایی حضور این تعداد افراد برای همراهی رئیس تشخیص مصلحت نظام در سفر به علامت سوالی برای مردم تبدیل خواهد شد.

گفتنی است حضور این تعداد افراد در سفر هاشمی رفسنجانی قطعاً مستلزم هزینه هنگفتی است که با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی و معیشت مردم و رکود حاکم در کشور قطعاً دید منفی مردم را به همراه خواهد داشت.

هاشمی رفسنجانی فروردین ماه امسال نیز به همراه اعضای خانواده خود با حضور در عسلویه، برای اولین بار از تاسیسات پارس جنوبی بازدید کرده بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34658

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.