تاریخ ارسال : ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لطفی که استقلال به پرسپولیس کرد!

استقلالی‌ها با جذب کاوه رضایی به طور ناخواسته لطفی بزرگ در حق هواداران پرسپولیس کردند.

به گزارش شلمچه نیوز، قرار بود کاوه رضایی پرسپولیسی شود. این بازیکن با سرخپوشان تهرانی مذاکراتی جدی داشت اما در نهایت مسیرش را عوض کرد و سر از استقلال درآورد. جدا از اینکه کاوه رضایی پرسپولیسی‌ها را سر کار گذاشته بود و این کار او چندان جالب نبود، سرخپوشان تهرانی هم فکر می‌کردند که با توجه به جذب رضایی، دیگر نیازی به مهدی طارمی نخواهند داشت.
طارمی آقای گل فصل گذشته شده بود اما وقتی دم از رفتن زد و بر حرفش پافشاری کرد، مسئولان پرسپولیس هم تقریبا قید او را زدند تا اینکه جذب کاوه رضایی منتفی شد. پس از آن بود که پرسپولیسی ها دوباره به فکر نگه داشتن طارمی افتادند و این بار مذاکراتی جدی با او انجام دادند.
حالا هم تقریبا ماندن طارمی قطعی شده. گرچه او هنوز قرارداد امضا نکرده اما با توجه به اینکه پیشنهاد مناسبی از اروپا ندارد، تصمیم گرفته که در پرسپولیس بماند و به زودی هم قراردادش را امضا می‌کند.
به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیسی‌ها باید از استقلالی‌ها تشکر کنند که با جذب کاوه رضایی، کاری کردند که باشگاهشان دوباره مذاکرات جدی با طارمی را از سر بگیرد و آقای گل لیگ برتر را حفظ کند. اگر کاوه رضایی به استقلال نمی‌رفت، حالا معلوم نبود آقای گل لیگ برتر پانزدهم سر از کدام تیم درمی‌آورد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19423

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.